Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ОНОВЛЕННЯ ПАРКУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН

ФОРМУВАННЯ ТА НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ОНОВЛЕННЯ ПАРКУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ОНОВЛЕННЯ ПАРКУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,42 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний авіаційний університет
КОБА ОЛЕНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
УДК 629.7:338.94
ФОРМУВАННЯ ТА НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ
ОНОВЛЕННЯ ПАРКУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН
08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Єлагін Володимир Тимофійович – Національний авіаційний університет, професор кафедри обліку і фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Мова Віктор Васильович – Національний авіаційний університет, професор кафедри маркетингу та ресурсозабезпечення;
кандидат економічних наук Бойко Володимир Іванович –
СЗАТ “Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України”,
віце-президент з фінансів та корпоративного планування.
Провідна установа - Інститут економічного прогнозування Національної академії наук України, відділ технологічного прогнозування та інноваційної політики, м. Київ.
Захист відбудеться “ 13 ” грудня 2003 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 в Національному авіаційному університеті, 03058, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, корп. 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету, 03058, м. Київ-058, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “11” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Матвєєв В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Пріоритетним фактором подальшого розвитку цивільної авіації (ЦА) України є прискорення оновлення парку повітряних суден (ПС). Застарілі морально і фізично ПС, які складають основу парку авіаційної техніки (АТ) авіакомпаній України, що дісталися “у спадщину” після розпаду СРСР, не дають можливості конкурувати з закордонними перевізниками на ринку авіатранспортних послуг. Це призводить до зниження обсягів перевезень, скороченню частки ринку українських авіаперевізників, витискуванню українських авіакомпаній з ринку авіатранспортних послуг.
Для вирішення проблем оновлення парку ПС необхідно вирішити цілий ряд задач як теоретичного так і практичного характеру, більшість з яких економічні. Методологічними питаннями функціонування транспорту, у тому числі різними аспектами оновлення рухомого складу, займалися такі вчені як І.Я. Аксьонов, В.П. Александрова, М.Н. Бідняк, А.І. Воркут, В.Т. Єлагін, В.М. Загорулько, М.І. Котлубай, Ю.Ф. Кулаєв, В.М. Лівшиць, В.В. Мова, Є.М. Сич, О.О. Смєхов, В.І. Чекаловець, В.І. Щелкунов, Г.М. Юн, Л.А. Ященко та інші. Безпосередньо питанням оновлення авіаційного транспорту присвятили свої роботи О.О. Бакаєв, К.В. Кабаніхіна, Л.М. Кононова, Л.І. Кудіна, О.П. Овсак, В.Н. Панченко. Разом з тим, не зважаючи на актуальність проблеми, до цього часу відсутні комплексні теоретичні і практичні дослідження по економічним проблемам оновлення парку ПС в умовах становлення і розвитку ринкових відносин, були поставлені і вирішувались лише окремі питання.
Таким чином, теоретична і практична необхідність комплексного економічного обґрунтування оновлення парку ПС авіакомпаній України обумовили актуальність і вибір теми цього дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведене дослідження узгоджується з Державною Концепцією розвитку цивільної авіації України (1996 р.), виконано у відповідності з цілями і задачами, поставленими у “Державній комплексній програмі розвитку транспортно-шляхового комплексу України на 2000–2004 р.р.” (2000 р. ) і Державною комплексною програмою розвитку авіаційного транспорту України на період до 2010 року (2001 р.).
Здобувач приймав участь у виконанні науково-дослідної роботи № 370 від 25.07.01р.: “Провести дослідження використання лізингових схем на підприємствах транспорту та розробити методичні рекомендації по використанню лізингових схем залучення недержавних інвестицій в авіаційний транспорт України” по плану НДР Державного департаменту авіаційного транспорту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ОНОВЛЕННЯ ПАРКУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок