Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення методів, моделей елементів та пристроїв локальних підсистем керування для рішення траєкторних задач

Удосконалення методів, моделей елементів та пристроїв локальних підсистем керування для рішення траєкторних задач

Назва:
Удосконалення методів, моделей елементів та пристроїв локальних підсистем керування для рішення траєкторних задач
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,17 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Черкаський державний Технологічний УНІВЕРСИТЕТ
ЛУКАШЕНКО Андрій Германович
УДК 681.325.5:621.382
Удосконалення методів, моделей елементів та пристроїв локальних підсистем керування
для рішення траєкторних задач
 
05.13.05 – елементи та пристрої
обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Черкаському державному технологічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Лега Юрій Григорович,
Черкаський державний
технологічний університет,
завідувач кафедри комп’ютерних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кочкарьов Юрій Олександрович,
Черкаський державний технологічний університет,
професор кафедри інформатики та інформаційної безпеки;
доктор технічних наук, професор
Кошовий Микола Дмитрович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського (Харківський авіаційний інститут),
завідувач кафедри авіаційних приладів і вимірювань.
Провідна установа: Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і
науки України, кафедра звукотехніки та реєстрації
інформації, м. Київ.
Захист відбудеться "22" 12 2005 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К73.052.01. в Черкаському державному технологічному університеті за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий "18" 11 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Палагін В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності роботи проблемно-орієнтованих систем, які містять локальні підсистеми керування, тісно пов’язане з постійно зростаючою складністю задач керування рухом автономними спеціалізованими об’єктами. Область застосування локальних підсистем керування широко використовується для рішення траєкторних задач аеронавігації, космічної техніки, робототехнічних комплексів та ін. Багато локальних підсистем керування, що вирішують траєкторні задачі, складаються з електродвигунів, перетворюючих та керуючих пристроїв, які об’єднуються під загальною назвою – електропривід. Управління роботою електропривода здійснюється за допомогою електричного блока, який керує електричним перетворювачем або безпосередньо електродвигуном. Усі елементи електропривода взаємно пов’язані та в процесі роботи впливають один на одного. При цьому неухильно зростають вимоги до точності, надійності функціонування та швидкодії керуючих елементів та пристроїв. Питанням побудови локальних підсистем керування присвячений ряд робіт Є.Є. Олександрова, В.Д. Байкова, В.М. Бродовського, Є.С. Іванова, Ю.Т. Костенка, І.В. Кузьміна, Б.І. Мокіна, А.М. Оранського, К.Д. Жука, К.Г. Самофалова, Ю.О. Скрипника, В.Б. Смолова, В.П. Тарасенка, В.М. Тімонтеєва та ін. До основних недоліків у сучасних локальних підсистемах керування для рішення траєкторних задач слід віднести похибки формування струмів керування і, як наслідок, вплив на відтворення траєкторії з відповідною точністю.
Створення блоків керування в єдиному кристалі або в мікрозбірці з використанням сучасної мікроелектронної технології, які забезпечують високу надійність і точність керування, простоту реалізації, малу потужність споживання та низьку вартість, є перспективним напрямком.
Отже, пошук нових точних методів керування, моделей елементів та пристроїв локальних підсистем керування для рішення траєкторних задач, у тому числі: високоточних, високонадійних блоків керування мостовими інверторами електричних перетворювачів, датчиків струму навантаження мостових інверторів; високоточних пристроїв перемноження аналогових і гібридних сигналів; формувачів континуальних функцій на базі таблично-алгоритмічних методів реалізації, є актуальною задачею.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Удосконалення методів, моделей елементів та пристроїв локальних підсистем керування для рішення траєкторних задач

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок