Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ, БІО- ТА МІКРОПРЕПАРАТІВ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ПРОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ, БІО- ТА МІКРОПРЕПАРАТІВ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ПРОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ, БІО- ТА МІКРОПРЕПАРАТІВ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ПРОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,94 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Подільський державний аграрно-технічний університет
КАЛЕНЧУК ЯРОСЛАВА ВАСИЛІВНА
УДК 633.171.631.526.32:361.86
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ, БІО- ТА МІКРОПРЕПАРАТІВ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ПРОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
06.01.09 – рослинництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Кам’янець-Подільський – 2006 р


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Подільському державному аграрно-технічному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник : доктор сільськогосподарських наук, професор
Подільський державний аграрно-технічний університет, професор кафедри селекції, насінництва і генетики сільськогосподарських культур.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор Зінченко Олександр Іванович, Уманський державний аграрний університет, завідувач кафедри рослинництва та кормовиробництва.
кандидат сільськогосподарських наук Рудник Ольга Іванівна, Українська академія аграрних наук, провідний науковий співробітник відділення землеробства і рослинництва.
Провідна установа Білоцерківський державний аграрний університет, кафедра рослинництва. Міністерство аграрної політики України м. Біла Церква.
Захист відбудеться 16 січня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 71.831.01. у Подільському державному аграрно-технічному університеті, за адресою: 32316 Хмельницька обл. м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка 13. гол. к. ауд. № 20.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Подільського державного аграрно-технічного університету за адресою: 32316 Хмельницька обл. м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка 13.
Автореферат розісланий “15” грудня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.О. Гойсюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Умови довкілля, які змінюються останнім часом, викликали модернізацію технологій вирощування сільськогосподарських культур. На зміну традиційним енерговитратним технологіям повинні прийти принципово нові прийоми землеробства. Саме життя на порозі третього тисячоліття привело світову науку та сільськогосподарського виробника до необхідності пошуків нових елементів високих технологій. Базуючись на результатах багаторічних досліджень, проведених у виробничих умовах різних грунтово-кліматичних регіонів України, можна стверджувати, що на сьогодні знайдено нове спрямування агротехнологій, які відповідають сучасним вимогам. До них відносяться нові екологічно безпечні біологічно активні препарати. З їх появою одержано можливість спрямованої регуляції процесів життєзабезпечення рослинного організму та ґрунтової мікрофлори, що його оточує, мобілізації потенційних можливостей, закладених у геномі природою і селекцією. Науково обґрунтоване застосування елементів технологій з використанням біологічно активних препаратів дозволяє не лише підвищити врожай, покращити його якість, але й вплинути на строки дозрівання, суттєво підвищити стійкість рослин до хвороб і стресових факторів, скоротити норми застосування мінеральних добрив та пестицидів, зменшити вміст важких металів і нітратів у продукції рослинництва. Через це, виникла нагальна потреба вивчити застосування деяких екологічно безпечних регуляторів росту, біо- та мікропрепаратів вітчизняного виробництва при вирощуванні проса.
Актуальність теми Проблема збільшення виробництва зерна, була і залишається головною в сільському господарстві. Але поряд з цим стає не менш важливе питання – отримання екологічно безпечної сировини.
Останніми роками як в світі, так і в нашій країні, тенденції формування агротехнологій спрямовані на використання біологічних методів, тобто в технології вирощування сільськогосподарських культур почали залучатись різноманітні препарати, які за санітарно-гігієнічною класифікацією відносяться до малотоксичних речовин третього та четвертого класів небезпечності. До них належать біо-, мікропрепарати та регулятори росту рослин.
В умовах південної частини західного Лісостепу України культура – просо мало поширена, зокрема, через низьку продуктивність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ, БІО- ТА МІКРОПРЕПАРАТІВ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ПРОСА В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок