Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,03 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Суміна Ольга Миколаївна
УДК 658.512.4
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ
ВИРОБНИЦТВА НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
СУМИ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Сумському державному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мішенін Євген Васильович,
Сумський національний аграрний університет,
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Сич Євген Миколайович,
Київський університет економіки і технології
транспорту, завідувач кафедри економіки
підприємств транспорту
кандидат економічних наук
Закоморний Сергій Миколайович,
Сумський національний аграрний університет,
доцент кафедри фінансів
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки та з питань
європейської інтеграції України,
відділ реформування відносин власності,
антимонопольної політики та розвитку
підприємництва, м. Київ
Захист відбудеться “_29_” _березня_ 2003 року о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 55.859.01 у Сумському національному аграрному університеті за адресою: 40021, м. Суми, вул. Кірова, 160.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Сумського національного аграрного університету за адресою: 40021, м. Суми, вул. Кірова, 160.
Автореферат розісланий “_27_” __лютого_ 2003 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради | В.В. Пилипенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Формування ринкової системи господарювання в Україні пов’язане із зростанням підприємницької активності в усіх сферах економіки. В умовах дестабілізації економіки та обмеження фінансових ресурсів саме суб’єкти малого підприємництва є більш активними в інноваційній діяльності, здатні швидко здійснювати оновлення продукції, спрямоване на зміну конструкції виробів, їх модернізацію, впровадження нових технології, або ж на створення нового товару. Підготовка виробництва є важливою складовою виробничої та інноваційної діяльності. Значна частина малих підприємств, орієнтованих на випуск постійно оновлюваної продукції, відноситься до підприємств із серійним типом виробництва. Саме для таких підприємств особливого значення набуває удосконалення управління процесами підготовки виробництва нової продукції з метою скорочення термінів її проведення. Разом з тим, структура та організація підготовки виробництва, що була орієнтована на великі підприємства, які мали повний цикл підготовки виробництва, є економічно недоцільною для малих підприємств. Існуючі теоретичні та методичні положення щодо організаційно-економічних основ підготовки виробництва недостатньо враховують особливості функціонування малих підприємств.
Одними з основних і трудомістких етапів підготовки виробництва, які складають близько половини всіх робіт в серійному виробництві, є конструкторська і технологічна підготовки виробництва. Практика роботи малих підприємств свідчить, що визначення резервів скорочення циклу впровадження нових виробів і технологій потребує теоретико-методичного удосконалення організаційно-економічних параметрів системи підготовки виробництва.
Потребують поглиблення питання, пов’язані з інформаційним забезпеченням системи підготовки виробництва та зменшення відповідних витрат, а також підвищення якості проектних робіт для забезпечення конкурентоспроможності нової продукції.
Теоретико-методичним та практичним проблемам удосконалення робіт з організації підготовки виробництва та управління інноваційними процесами присвячені фундаментальні дослідження вітчизняних вчених-економістів: Ю.Д. Амірова, В.П. Бабича, Н.П. Гончарової, В.Н. Гриньової, Г.М. Доброва, П.Н. Завліна, С.М. Ілляшенка, Н.К. Мойсеєвої, В.П. Москаленка, Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок