Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ НАДІЙНОСТІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ ПРОМИСЛОВОЇ ЗОНИ м. АММАНА (ЙОРДАНІЯ)

РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ НАДІЙНОСТІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ ПРОМИСЛОВОЇ ЗОНИ м. АММАНА (ЙОРДАНІЯ)

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ НАДІЙНОСТІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ ПРОМИСЛОВОЇ ЗОНИ м. АММАНА (ЙОРДАНІЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Баласмех Фірас Касем Мухаммед
УДК 621. 316.9 :621. 616.13
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ НАДІЙНОСТІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ ПРОМИСЛОВОЇ ЗОНИ м. АММАНА (ЙОРДАНІЯ)
Спеціальність:
05.09.03 - "Електротехнічні комплекси та системи"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електричних машин Національної гірничої академії України, Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Науковий керівник
(консультант)
доктор технічних наук, професор Шкрабець Федір Павлович, Національна гірнича академія України, Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри електричних машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Родькін Дмитро Йосипович, Кременчуцький державний політехнічний інститут Міністерства освіти і науки України, професор кафедри систем автоматичного управління і електроприводу;
кандидат технічних наук, доцент Поляков Микола Георгійович, Національна гірнича академія України, Міністерство освіти і науки України, доцент кафедри електротехніки.
Провідна установа Вінницький державний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, кафедра теоретичних основ електротехніки та електропостачання, м. Вінниця.
Захист відбудеться " 25 " вересня 2000 р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 по захисту дисертацій при Національній гірничій академії України, Міністерство освіти і науки України, (49027, м. Дніпропетровськ - 27, пр. Карла Маркса, 19. Тел. 47-24-11.), корп. № 1, ауд. / 102 .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України за адресою: м. Дніпропетровськ - 27, пр. Карла Маркса, 19.
Автореферат розісланий " 21 " серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент _____________ В.Т. Заїка
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Подальший розвиток національної промисловості і соціальної сфери Йорданії пов'язаний зі зростанням енергооснащеності праці і тому з розвитком і ускладненням систем електропостачання. Задача прискорення розвитку енергетичного виробництва є першою необхідністю для вирішення гострих соціальних і економічних проблем, що виникають перед Йорданією. Державним планом Йорданії є збільшення встановленої потужності електростанцій з метою забезпечення прискорення прогресу в промисловому виробництві, розвитку і створення нових хімічних і цементних заводів, удосконалення технології, легкої промисловості, створення міжсистемного зв'язку між Йорданією, Сірією, Єгиптом, Іраком і Туреччиною.
Зростання енергооснащеності праці, подальша механізація і автоматизація технологічних процесів, а також будівництво нових виробничих об'єктів обумовлює необхідність безупинного підвищення рівня надійності електропостачання. Зростає також і актуальність питань електробезпеки, тому що зазначена тенденція збільшує кількість людей, що стикаються з електроустановками.
У свою чергу інтенсифікація электроэнергетики і збільшення кількісних показників розподільчих мереж і устаткування призводять до росту інтенсивності і можливості ушкоджень, до погіршення умов електробезпеки.
За даними энергослужб підприємств однофазні замикання на землю струмопровіднених частин електричних установок є характерним видом ушкодження в розподільних мережах 11 і 33 кВ і складають більш ніж половину всіх ушкоджень електроустановок, і тому багато в чому визначають рівень надійності і електробезпеки електропостачання.
Підвищення рівня надійності електропостачання і розподільних мереж міста Аммана, поліпшення умов електробезпеки залежить від успішного вирішення комплексу питань, серед яких важливе місце займають питання оптимізації режимів роботи нейтралі електричних мереж напругою 11 і 33 кВ; створення методів і засобів захисту для розподільних мереж зазначених класів напруг, що володіють високою функціональною і апаратною надійністю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ НАДІЙНОСТІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ РОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ ПРОМИСЛОВОЇ ЗОНИ м. АММАНА (ЙОРДАНІЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок