Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською мовою реферат: НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ

НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ / сторінка 14

Назва:
НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,84 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Суттєвим чинником підвищення енергетичної ефективності сушарок є видалення баласту з матеріалу, який підлягає сушінню.
3.
Вперше теоретично обґрунтовано закономірності зміни вологості з висотою нерухомого щільного шару при сушінні неоднорідних рослинних матеріалів та її переміщення у складниках до настання термодинамічної рівноваги. Із врахуванням експоненціального закону розподілу вологості встановлено, що висота зниження вологості у матеріалі становить не менше чотирьох постійних зон сушіння. Це дозволяє збільшувати загальну висоту шару Н=3L=1,5...3,0 м для стеблових матеріалів, сформованих у рулони циліндричної форми із щільністю 100...120 кг/м3, у випадку використання елементів методу протитечії при їх сушінні з горизонтальною віссю розміщення. Запропоновані узагальнені формули для визначення величин зниження вологості об’ємних сформованих тіл та витрати сушильного агента при сушінні матеріалів у нерухомому щільному шарі з використанням елементів методу протитечії.
4.
Розроблена теорія сепарації зв?язних волокнистих матеріалів шляхом їх розтягування зубами барабанних робочих органів з врахуванням впливу конструктивно-технологічних параметрів на якість видалення тіл кулястої форми. Визначальними умовами забезпечення цього процесу є рівномірне збільшення швидкостей обертання барабанів 1234 та нерозривність шару матеріалу за умови Нmin. Встановлено, що при радіусах барабанів Rб=0,15м, висоті зубів hз=0,11м та змінних параметрах кутової швидкості б=1…6с-1, коефіцієнтах тертя ковзання fтр=0,2…1,0 і внутрішнього тертя fвт=1,0…5,0 визначальним параметром, який впливає на кривизну зуба є коефіцієнт внутрішнього тертя.
5.
Вперше запропоновані математичні моделі процесів розтягування та переміщення робочими органами з криволінійними поверхнями зв’язних волокнистих матеріалів. На основі реалізації даних моделей взаємодії зубових робочих органів із зв’язними волокнистими матеріалами встановлено, що основною умовою утримання матеріалу на поверхні є переміщення волокнистих складових до основи зуба. Якісне видалення волокнистих складових з-під товстого шару забезпечується швидкістю переміщення робочого органу Vтр=7±0,5 м/с, висотою зуба hз=0,05±0,01 м. При цьому висота шару, що видаляється, знаходиться в діапазоні S=0,05...0,08 м, а маси виділених елементів m=5...10г. Моделювання процесу при найбільш складних умовах роботи пристрою (вологість вороху льону Wп=60% з вмістом плутанини L= 41,5%) підтвердила ефективність останнього.
6.
Теоретично досліджено закономірність розподілу щільності матеріалу в обмеженому об’ємі та запропонована математична модель переміщення циліндричних стеблових тіл під дією сил гравітації з горизонтальною віссю обертання. Визначено залежність розподілу щільності матеріалу від методу формування і встановлена умова кочення рулону без ковзання при кутах нахилу площини 5…100. Використання сил гравітації при переміщенні об’ємних циліндричних тіл дає змогу зменшити кількість допоміжних операцій на 40 % в процесі післязбирального обробітку і знижує величину затрат ручної праці при отриманні продукції на 20%.
7.
Для підвищення функціонально-експлуатаційних параметрів сушарок сільськогосподарського призначення модернізовані та розроблені механізми завантаження-вивантаження рослинних матеріалів, сепаруючі робочі органи спрощеної конструкції зі зменшеною металоємністю і зниженою потужністю на приводи робочих органів, які забезпечують виділення баласту, перерозподіл щільності при укладанні неоднорідних рослинних матеріалів у сушильні камери, рівномірний їх розподіл по об’єму, гарантоване виділення нижнього, доведеного до кондиційної вологості W=14,5% матеріалу, встановленої висоти з-під товстого шару, незалежно від фізико-механічних властивостей.
8.
За результатами експериментальних досліджень і випробувань встановлені раціональні конструктивно-технологічні параметри та показники якості виконання технологічного процесу модернізованими сушарками. Встановлено, що трибарабанний сепаратор забезпечує вкладання неоднорідних рослинних матеріалів у сушильні камери при кутових швидкостях 6,2с-1;18,0с-1;30,6с-1; швидкості подачі матеріалу 0,8.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок