Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ

НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ / сторінка 3

Назва:
НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,84 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Наукова новизна одержаних результатів:
- вперше запропоновано і теоретично обґрунтовано технологічний процес сушіння неоднорідних рослинних матеріалів у нерухомому товстому шарі, об’ємних циліндричних тіл з горизонтальною віссю обертання з використанням елементів методу протитечії;
- отримані нові аналітичні залежності для розрахунку процесу сушіння матеріалів у нерухомому шарі з використанням елементів методу протитечії при збільшенні загального шару;
- розроблена математична модель коливного температурного процесу сушіння матеріалів з врахуванням коефіцієнта зміни вологості під час періоду відлежування чи продування атмосферним повітрям;
- вперше отримано рівняння сепарації неоднорідних матеріалів на барабанному сепараторі, виведені рівняння руху волокнистих матеріалів на криволінійних поверхнях робочих органів та у неоднорідному зв’язно-волокнистому середовищі.
- розвинуто методологію розрахунку зміни щільності матеріалів в обмеженому просторі, розглянуто динаміку переміщення циліндричного в’язко-пружного тіла під дією сил гравітації.
- розроблено інженерну методику проектування технологічного процесу, обладнання та засобів механізації забезпечення сушіння сільськогосподарських матеріалів і методики розрахунку зниження вологості матеріалів у нерухомому шарі з елементами методу протитечії.
Практичне значення одержаних результатів. Створена математична модель досліджень дала можливість отримати аналітичні залежності для визначення конструктивних та технологічних параметрів механізмів сушарок і на їх основі розробити функціональні схеми машин для сушіння рослинних матеріалів у нерухомому шарі з елементами методу протитечії та засобів механізації.
Удосконалена методологія розрахунку технологічного процесу низькотемпературного сушіння матеріалів у нерухомому шарі з використанням коливного температурного режиму і періодів відлежування.
На основі комплексу експериментальних та аналітичних досліджень засобів механізації сушарок сільськогосподарського призначення отримано оптимальні параметри ефективних технологічних процесів сушіння продуктів льону-довгунця, насіння цукрових буряків, качанів кукурудзи. Створені конкурентноздатні засоби механізації сушарок, які впровадженні у господарствах, що вирощують льон-довгунець у Волинській області.
Запропоновано і побудовано принципово новий комплекс післязбирального обробітку насіння цукрових буряків у с. Цегів Горохівського району Волинської області. Виробничі випробування нового комплексу показали високу ефективність сушіння рослинних матеріалів у нерухомому шарі з елементами протитечії.
Для комплексу з післязбирального обробітку продуктів льону-довгунця разом із СКБ заводу ВАТ “Ковельсільмаш” розроблено технічне завдання на створення науково-технічної продукції “Обладнання для сушіння продукції льонарства”.
Результати досліджень з підготовки зерна кукурудзи в качанах до сушіння в нерухомому щільному шарі передані в Первомайський науково-інженерний центр з ресурсо- та енергозбереження Миколаївської області.
Технічна новизна запропонованих рішень захищена 23 авторськими свідоцтвами, патентами України на винаходи.
Основні положення теоретичних і експериментальних досліджень дисертації використовуються у лекційних курсах спеціальних предметів у навчальному процесі кафедр сільськогосподарського машинобудування Луцького державного технічного університету та сільськогосподарських машин Львівського державного аграрного університету.
Особистий внесок здобувача
Основні результати дисертаційної роботи дисертантом отримані самостійно. Вагомі здобутки досягнуті у співавторстві з працівниками кафедри. Особистий внесок дисертанта в роботах, виконаних у співавторстві [1, 2, 9, 10, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24] - обґрунтована методологія та способи розв’язку задач, створені математичні моделі і розрахункові схеми для визначення технологічних параметрів сушіння неоднорідних рослинних матеріалів. У працях [6, 7, 15, 16, 26, 36, 37, 38, 43] запропоновані конструкції механізмів сепарації, укладання матеріалів у сушильну камеру та їх вивантаження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ МЕХАНІЗОВАНОГО СУШІННЯ НЕОДНОРІДНИХ РОСЛИННИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок