Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ЦИВІЛЬНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ЦИВІЛЬНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ЦИВІЛЬНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,75 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Південноукраїнський державний педагогічний
університет імені К. Д. Ушинського
Подтергера Євген Миколайович
УДК: 378.14 + 355.233 + 355.231.3
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ЦИВІЛЬНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського, Міністерство освіти і науки України.
 
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Воловник Валентина Євгенівна,
Одеський ордена Леніна інститут Сухопутних військ,
доцент кафедри військового та оперативного тилу
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Яворська Галина Харлампіївна,
Одеський юридичний інститут
Харківського національного
університету внутрішніх справ,
професор кафедри юридичної психології та педагогіки
кандидат педагогічних наук, доцент
Сінкевич Сергій Валентинович,
Національна академія Державної прикордонної
служби України імені Б. Хмельницького,
старший викладач кафедри військової підготовки
Захист дисертації відбудеться “ 25 ” червня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Нищинського, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського за адресою: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий “_21_” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Трифонова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження визначається нагальною потребою, зумовленою євроінтеграційним курсом України і зазначеною у Стратегічному оборонному бюлетені України на період до 2015 року (Білій книзі України), щодо переходу на професійну контрактну армію і створення ефективної, необтяжливої для держави системи підготовки та накопичення мобілізаційних ресурсів, яка відповідала б вимогам Збройних Сил України (ЗСУ). Зміни в системі комплектування ЗСУ, скорочення їх чисельності при збереженні боєздатності, зумовлені сучасними економічними і політичними реаліями, передбачають якісне оновлення системи військової підготовки майбутніх фахівців-контрактників загалом і студентів цивільних вищих навчальних закладів (ВНЗ) як офіцерів запасу, зокрема. Адже саме від військового професіоналізму офіцерського корпусу, зокрема офіцерів запасу, визначальною мірою залежить рівень боєздатності військ і, врешті-решт, обороноздатність держави.
Різні аспекти військово-професійної підготовки офіцерів знайшли відображення у працях науковців (Г.М.Артюшин, О.В.Барабанщиков, І.О.Грязнов, В.А.Кортенко, А.О.Лігоцький, Е.Я.Лусс, М.І.Нещадим, О.І.Пометун, Ю.І.Приходько, І.С.Руснак, Г.Х.Яворська, В.В.Ягупов та ін.) і дослідженнях останніх років (П.Р.Вишневський, В.Є.Воловник, В.В.Гриньков, В.М.Клачко, С.О.Кубіцький, Т.І.Олійник, О.І.Пометун, І.Г.Радванський, О.О.Сегеда, Ю.І.Сердюк, А.С.Сіцінський, В.А.Талалаєв, О.В.Торічний, А.С.Троц, В.А.Чернявський, Б.Н.Шупель та ін.), зокрема з військової підготовки студентів цивільних ВНЗ як офіцерів запасу (О.Аршинов, О.О.Безносюк, Г.А.Кабакович, М.І.Науменко, М.І.Нещадим, В.О.Ройлян, С.В.Сінкевич, С.Фільков, І.О.Хорєв, В.П.Чабаненко та ін.). Натомість, як засвідчив аналіз наявного наукового фонду, зазначені аспекти військової підготовки студентів цивільних ВНЗ, її особливості, пов’язані з організацією означеної підготовки в централізованих військових навчальних підрозділах, не набули належного відображення у військово-педагогічній літературі. Відтак, протиріччя, що виникли між новим соціальним замовленням щодо рівня військово-професійної підготовки офіцерів у рамках реформування ЗСУ і входженням української освіти в європейський і світовий простір, та наявною системою організації навчального процесу у вищій школі з негативними наслідками недофінансування освіти, недостатнім рівнем матеріально-технічної бази військових кафедр більшості цивільних ВНЗ і здебільшого репродуктивним характером діяльності викладачів, зумовили вибір теми дослідження “Організаційно-педагогічні умови військової підготовки студентів цивільних вищих навчальних закладів”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ЦИВІЛЬНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок