Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Баран Сергій Володимирович
УДК 519.86:658.8
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м.Київ
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Береза Андрій Мартинович,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри інформаційних систем в економіці
Офіційні опоненти доктор економічних наук, доцент
Галіцин Володимир Костянтинович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри інформаційного менеджменту
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Максишко Наталя Костянтинівна,
Запорізький державний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики
Провідна установа Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем
НАН України та Міністерства освіти і науки України,
відділ соціально-економічних систем та інформаційних
технологій, м. Київ
Захист відбудеться “_16_” ____грудня_____ 2002 р. о _14_ на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою:
03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “__8__” ___листопада___ 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор О.Д. Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із найголовніших напрямків вдосконалення управління підприємством є прийняття ефективних маркетингових рішень. Вони дозволяють швидше адаптуватися до ринкових умов, виробляти більш ефективну стратегію і тактику поведінки на ринку, адекватно реагувати на динамічні зміни ринкової кон’юнктури.
Прийняття ефективних маркетингових рішень значно залежить від повноти, надійності та швидкості отримання інформації. Ефективність їх прийняття визначається рівнем розвитку технічних засобів обробки інформації, програмного забезпечення маркетингових задач і, перш за все, методології їх вирішення. Все це в повній мірі відноситься і до такої провідної ланки економіки України, як металургійна промисловість.
Викладене вище зумовило спрямованість даного наукового дослідження на пошук шляхів підвищення якості прийняття маркетингових рішень щодо планування діяльності гірничо-металургійних підприємств України. Створення автоматизованої підтримки прийняття маркетингових рішень на основі ефективних методів та моделей дозволить підвищити прибутковість підприємства, забезпечити конкурентні переваги.
Проблеми інформаційного та математичного забезпечення прийняття маркетингових рішень набули актуальності, особливо в останні роки, при швидкому розвитку інформаційних технологій, і є предметом багатьох наукових досліджень як вітчизняних, так і закордонних вчених, серед яких найбільш відомі Р. Діксон, Г. Дункан, Л. Иен, Ф. Котлер, Ж.-Ж. Ламбен, А. Саммер, Г. Сестр, Х. Хершген, А. Черчилль, І. К. Беляєвський, І. І. Брискін, А. В. Войчак, Е. П. Голубков, А. Ю. Єгоров, А. О. Старостіна, В. В. Федосєєв. Разом з тим, слід зазначити, що в недостатньо повній мірі приділяється увага методології вирішення маркетингових задач, а також створенню систем підтримки прийняття маркетингових рішень, які б враховували особливості діяльності підприємств, що випускають продукцію виробничого призначення. Це твердження особливо стосується специфіки прогнозування попиту на зазначену продукцію. Таким чином, виникає необхідність розробки та впровадження методів, моделей та програмного забезпечення, адаптованих до умов функціонування на гірничо-металургійних підприємствах, спрямованих на підтримку маркетингових рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок