Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ОЧИСТКИ ВИРОБНИЧИХ СТІЧНИХ ВОД НА КОМПАКТНИХ УСТАНОВКАХ

ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ОЧИСТКИ ВИРОБНИЧИХ СТІЧНИХ ВОД НА КОМПАКТНИХ УСТАНОВКАХ

Назва:
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ОЧИСТКИ ВИРОБНИЧИХ СТІЧНИХ ВОД НА КОМПАКТНИХ УСТАНОВКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,91 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Г о л у б о в а
Д а р ' я О л е к с а н д р і в н а
УДК 628.35.001
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ОЧИСТКИ ВИРОБНИЧИХ СТІЧНИХ ВОД НА
КОМПАКТНИХ УСТАНОВКАХ
05.23.04 – Водопостачання, каналізація
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук ,доцент ФЕСІК ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА, кафедра водовідведення та гідравліки Одеської державної академії будівництва і архітектури, доцент
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор ТАВАРТКІЛАДЗЕ ІУСУФ МУХАМЕДОВИЧ, кафедра гідравліки та водовідведення Київського національного університету будівництва та архітектури;
кандидат технічних наук, ведучий науковий співробітник СВЕРДЛИКОВ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ, Науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут міського господарства Держбуду України, завідувач лабораторією біологічної очистки
Провідна установа: Інститут гідротехніки і меліорації, відділ сільськогосподарського водопостачання і каналізації, УААН України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться "18" жовтня 2000 р. О 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий " 14 " вересня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор О.А. Василенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Пріоритетним напрямком соціально-економічної політики України є підтримка розвитку приватного сектору у сфері переробки сільськогосподарської сировини на продукти харчування.
Численні підприємства цієї галузі розташовані по всій території України. Процес переробки сільськогосподарської сировини на продукти харчування тісно пов'язаний з утилізацією відходів підприємства, зокрема, з очисткою стічних вод.
Витрата стічних вод таких об'єктів, у більшості випадків дорівнює декільком десяткам кубометрів за добу. Склад та концентрація забруднень змінюються у залежності від сировини та коливається у значних межах.
Як вказує міжнародний досвід, для очистки стічних вод таких об'єктів доцільно використовувати установки біологічної очистки заводського виготовлення – так звані “компактні установки” – “КУ”.
Вибір типорозмірів модулів “КУ” здійснюється за допомогою паспортних даних, які орієнтовані на використання “КУ” для очистки побутових стічних вод, але близькість виробничих та побутових стічних вод за складом не свідчить про ідентичність їх здатності до біохімічного окислення.
Таким чином, існуючий сьогодні метод визначення продуктивності “КУ” у разі їх застосування для очистки виробничих стічних вод не може бути об'єктивним, а розробка альтернативного методу, який врахує усі фактори, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок дослідження цілком відповідає плану науково-дослідної роботи кафедри водовідведення та гідравліки Одеської державної академії будівництва і архітектури “Дослідження умов роботи, технологічних процесів, конструкцій споруд та обладнання установок для біологічної очистки стічних вод малої продуктивності”, що розробляється за держбюджетною тематикою відповідно до комплексних галузевих програм.
Мета роботи – розробити і науково обґрунтувати метод оцінки продуктивності компактних установок при їх використанні для очистки стічних вод агропромислового комплексу.
Для досягнення поставленої мети були визначені наступні задачі:
- виконати аналіз конструкцій компактних установок для біологічної очистки стічних вод та
математичних моделей відповідних технологічних процесів;
- розробити математичні моделі технологічних процесів в біореакторах-витискувачах секційного типу та експериментально підтвердити їх достовірність;
· дослідним шляхом встановити параметри, які впливають на продуктивність компактних установок при їх використанні для очистки виробничих стічних вод;
· розробити рекомендації для визначення продуктивності компактних установок при очистці на них стічних вод агропромислового комплексу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 



Реферат на тему: ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ОЧИСТКИ ВИРОБНИЧИХ СТІЧНИХ ВОД НА КОМПАКТНИХ УСТАНОВКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок