Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ ЗНІМНИМИ ПЛАСТИНКОВИМИ ПРОТЕЗАМИ У ХВОРИХ НА БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ ЗНІМНИМИ ПЛАСТИНКОВИМИ ПРОТЕЗАМИ У ХВОРИХ НА БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ ЗНІМНИМИ ПЛАСТИНКОВИМИ ПРОТЕЗАМИ У ХВОРИХ НА БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,96 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ,Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. О.О.БОГОМОЛЬЦЯ МОЗ УКРАЇНИ
БОБКОВА СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 616-089.23+616.314-77:678.5:616.248
ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ ЗНІМНИМИ ПЛАСТИНКОВИМИ ПРОТЕЗАМИ
У ХВОРИХ НА БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ
14.01.22 - стоматологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі ортопедичної стоматології Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського Міністерства охорони здоров,я України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Жадько Сергій Ігоревич,
Кримський державний медичний університет
ім. С.І. Георгієвського, завідувач кафедри ортопедичної стоматології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Павленко Олексій Володимирович, Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика, завідувач кафедри стоматології.
доктор медичних наук, професор Чулак Леонід Дмитрович, Одеський державний медичний університет, завідувач кафедри ортопедичної стоматології.
Провідна установа: Українська медична стоматологічна академія, кафедра пропедевтики ортопедичної стоматології та ортодонтії, Міністерство охорони здоров,я України, м. Полтава.
Захист відбудеться “-------------“ __________ 2001 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.003.05 при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця (01003, м.Київ, вул. Зоологічна,3).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця ( м.Київ, вул. Зоологічна,3).
Автореферат розісланий “ “ 2001 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Політун А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з актуальних проблем ортопедичної стоматології є реабілітація хворих з частковою і повною відсутністю зубів. Потреба населення в ортопедичному лікуванні складає 70-80% [М.М.Рожко, 1993].
Незважаючи на вагомий внесок учених стоматологів-ортопедів, багато проблем цього розділу клінічної медицини остаточного вирішення не отримали, оскільки ортопедичне лікування не розглядалось з позицій цілісного організму, особливо при супутніх захворюваннях.
Патологічні процеси, які виникають в організмі людини в звязку з системними захворюваннями, нерідко проявляються в периферичних тканинах організму. Зміни слизової оболонки порожнини рота в більшості випадків є першими клінічними ознаками порушень обмінного характеру, особливо при захворюваннях органів травлення, нейроендокринної і кровеносної систем, а також органів дихання [А.I.Рибаков,Г.В.Банченко,1978; С.I.Жадько,1996].
Знімні пластинкові протези слід оцінювати з біологічної і технологічної позицій. Аналіз стану хворих в клініці ортопедичної стоматології дозволяє стверджувати, що базиси плсатинкових протезів із акрилових пластмас, є причиною запалення слизової оболонки порожнини рота [Л.Д.Гожая,1988 ].
У звязку з цим, в останні роки суттєво переглядається наукова концепція щодо біологічної індиферентності акрилових пластмас залежно від методів їх виготовлення [М.П.Сисоєв,1992 ].
Ось чому, з’являється необхідність в розшифровці особливостей взаємодії акрилових пластмас та організму не з вузьких позицій органопатології, а з урахуванням цілісної оцінки основних систем забезпечення гомеостазу. Ігнорування останніх лікарем-стоматологом, на нашу думку, неминуче приведе до звуження лікувальної програми до сугубо місцевих.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження є фрагментом планової науково-дослідної роботи кафедри ортопедичної стоматології Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського “Особливості ортопедичного лікування хворих із супутньою патологією при непереносимості до акрилових пластмас” (№ Держреєстрації 01984009093). Здобувач була виконавцем окремого направлення комплексної теми.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження стала порівняльна оцінка різних видів полімеризації акрилових пластмас. А також розробка методів діагностики і профілактики ускладнень, що виникають при користуванні знімними пластинковими протезами із акрилових пластмас у хворих, які страждають на бронхіальну астму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ ЗНІМНИМИ ПЛАСТИНКОВИМИ ПРОТЕЗАМИ У ХВОРИХ НА БРОНХІАЛЬНУ АСТМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок