Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБЛЕННЯ ЛИВАРНИХ РЕСУРСОЗБЕРІГАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ФАСОННИХ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ЗАГОТОВОК

РОЗРОБЛЕННЯ ЛИВАРНИХ РЕСУРСОЗБЕРІГАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ФАСОННИХ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ЗАГОТОВОК

Назва:
РОЗРОБЛЕННЯ ЛИВАРНИХ РЕСУРСОЗБЕРІГАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ФАСОННИХ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ЗАГОТОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,12 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
СКРИПНИК Сергій Вадимович
УДК 669.187.56
РОЗРОБЛЕННЯ ЛИВАРНИХ РЕСУРСОЗБЕРІГАЛЬНИХ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА
ФАСОННИХ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ЗАГОТОВОК
Спеціальність 05.16.04 – Ливарне виробництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
К И Ї В – 2005


Дисертацією є рукопис.
Дисертація виконана на кафедрі “Фізико-хімічні основи технології металів” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | член-кореспондент НАН України,
доктор технічних наук, професор
Чернега Дмитро Федорович,
Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”
завідувач кафедри
„Фізико – хімічні основи технології металів”
Офіційні опоненти: | Член-кореспондент НАН України
доктор технічних наук, професор
Жадкевич Михайло Львович,
Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона
НАН України, заступник директора
Кандидат технічних наук, доцент
Федоров Григорій Єгорович,
Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”, доцент кафедри
Провідна установа: |
Національна металургійна академія України,
кафедра „Ливарне виробництво”, м. Дніпропетровськ
Захист дисертації відбудеться 19 вересня 5 року о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К . . при Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут” (03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, ІФФ, корпус , аудиторія , тел.) –76–19).
З дисертацією можна ознайомитися в науково – технічній бібліотеці Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” за адресою: , м. Київ, проспект Перемоги, .
Автореферат розісланий серпня  2005 року.
ВЧЕНИЙ СЕКРЕТАР
спеціалізованої вченої ради К . . ,
кандидат технічних наук, доцент |
Л. М. Сиропоршнєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Існуюча в Україні структура промислового виробництва характеризується високою питомою вагою ресурсо- та енергоємних технологій. Значні масштаби використання ресурсів та енергетично-сировинна спеціалізація економіки України сприяли щорічному утворенню великих об'ємів металовідходів. З метою вирішення цієї проблеми Кабінет Міністрів України розробив та затвердив “Програму використання відходів виробництва та споживання на період до 2005 року” (постанова № від 28. .  р.), в якій основне місце належить розробленню та впровадженню у виробництво перспективних ресурсозберігаючих та безвідходних технологій.
Основними джерелами утворення металовідходів в Україні є підприємства гірничорудного, хімічного, металургійного і машинобудівного комплексів. Традиційні технології, які пов’язані із деформуванням вихідних заготовок та механічною обробкою є малоефективними із-за великих втрат металу.
Більш економічним є виробництво заготовок за ливарними технологіями. Литтям одержують заготовки практично будь-якої складності. Виробництво литих заготовок значно дешевше ніж виробництво поковках та штампувань. Проте коефіцієнт використання металуКІМ) під час виробництва виливків традиційними способами не перевищує 65а припуски на механічну обробку іноді сягають 50 – їхньої маси. До того ж, якість виливків, особливо великогабаритних, не завжди відповідає сучасним вимогам. В зв'язку з цим зростає потреба в виробництві якісних суцільних і порожнистих виливків і злитків за допомогою ресурсозберігаючих технологій. Перспективним шляхом підвищення економічності та якості виливків є використання електрошлакового кокільного (ЕКЛ) і відцентрового електрошлакового лиття (ВЕШЛ), які дозволяють використовувати металобрухт у вигляді стружки та спрацьованих або відбракованих деталей машин і технологічного оснащення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗРОБЛЕННЯ ЛИВАРНИХ РЕСУРСОЗБЕРІГАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ФАСОННИХ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ЗАГОТОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок