Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ВОДОНЕПроникності І МОРОЗОСТІЙКОСТІ ДЛЯ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНИХ СПОРУД

БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ВОДОНЕПроникності І МОРОЗОСТІЙКОСТІ ДЛЯ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНИХ СПОРУД

Назва:
БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ВОДОНЕПроникності І МОРОЗОСТІЙКОСТІ ДЛЯ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНИХ СПОРУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
477
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Романов Олександр Алімович
УДК 666.972
БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ВОДОНЕПроникності
І МОРОЗОСТІЙКОСТІ
ДЛЯ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНИХ СПОРУД
Спеціальність 05.23.05 - будівельні матеріали і вироби
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури.
Науковий керівник: - кандидат технічних наук, доцент
Мішутін Андрій Володимирович,
Одеська державна академія будівництва
і архітектури, професор кафедри „Проектування
і будівництва автомобільних доріг”.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
заслужений діяч науки і техніки України,
Вознесенський Віталій Анатолійович,
Одеська державна академія будівництва і
архітектури, завідувач кафедри „Процесів та
апаратів в технології будівельних матеріалів”.
- кандидат технічних наук, доцент
Калінін Олег Анатольович, Українська
державна академія залізничного транспорту,
м. Харків, докторант кафедри будівельних
матеріалів, конструкцій та споруд
Провідна установа: - Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра технології будівельних виробів та матеріалознавства. м. Рівне.
Захист відбудеться “20” лютого 2007 р. об 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 Одеської державна академія будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської державна академія будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “16” січня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Макарова С.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні переважна більшість гідромеліоративних споруд працюють вже декілька десятків років. Бетони цих споруд експлуатуються у важких умовах: піддаються зволоженню та висушуванню, зміні температур від –30 до +50С, тиску води та льоду – тому значна частина їх конструкцій потребує ремонту чи відновлення. Конструкції в гідромеліоративних спорудах мають невелику товщину: 15_ см для стінок насосних станцій, 8-12 см для стінок каналів та конструкцій водопропускних споруд. Через це серед найпоширеніших проблем, через які відбувається руйнування подібних конструкцій, це фільтрація води та дія морозу. Тобто актуальною є задача створення бетонів з високими показниками водонепроникності та морозостійкості для будівництва та відновлення гідротехнічних споруд меліорації. Також залишається актуальною задача створення високоякісного композиту для будівництва водопропускних і інших споруд, що працюють у контакті з водою, до яких висуваються підвищені вимоги по водонепроникності і морозостійкості.
Для цілеспрямованого підвищення водонепроникності бетонів в світовій та вітчизняній практиці в останні роки використовуються спеціальні системи добавок, які крім того, підвищують і морозостійкість композиту. Проте, для ефективного застосування цих системи з вітчизняними матеріалами, зокрема в різними типами пісків, необхідно оптимізувати склади композитів та методику робот при відновленні гідротехнічних споруд. Крім того, враховуючи вимоги високої рухливості до бетонів для будівництва та відновлення гідромеліоративних споруд разом з необхідністю забезпечення високих показників по міцності і морозостійкості, необхідна комплексна модифікація бетону добавками, які підвищують водонепроникність, сумісно з суперпластифікатором.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках державної програми „Прикладні розробки у сфері розвитку водного господарства (п.1 КПКВ-5001020)” Держводгоспа України, код теми Т_„Обстеження гідротехнічних споруд меліорації та розробка регламенту з технології виготовлення і застосування бетонів з добавками системи Пенетрон та С-3 для виготовлення та відновлення гідромеліоративних залізобетонних споруд”.
Метою роботи є підвищення водонепроникності і морозостійкості дрібнозернистого бетону для будівництва та відновлення гідротехнічних споруд меліорації за рахунок модифікації і оптимізації його складу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ВОДОНЕПроникності І МОРОЗОСТІЙКОСТІ ДЛЯ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНИХ СПОРУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок