Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ОЦІНКИ міцності З'ЄДНАНЬ З НАТЯГОМ

РОЗРОБКА НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ОЦІНКИ міцності З'ЄДНАНЬ З НАТЯГОМ

Назва:
РОЗРОБКА НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ОЦІНКИ міцності З'ЄДНАНЬ З НАТЯГОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,04 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ та ДИЗАЙНУ
Хайдар Мусбах Салман Штай Тамімі
(громадянин Йорданії)
УДК 658. 562
РОЗРОБКА НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ОЦІНКИ міцності З'ЄДНАНЬ З НАТЯГОМ
Спеціальність 05.01.02 - Стандартизація та сертифікація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському державному університеті технологій та дизайну (КДУТД) на кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Зенкін Анатолій Семенович,
професор кафедри метрології,
стандартизації та сертифікації КДУТД
Офіційні опоненти
доктор технічних наук, професор
заслужений діяч науки і техніки України,
Ступа Володимир Іванович,
голова правління АТ “Хімтекстильмаш”
Комітета промислової політики України (м. Чернігів)
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Кузуб Юрій Миколайович,
начальник відділу НДІ
технологій приладобудування
Національної космічної агенції України
(м. Харків)
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти та науки України
Захист відбудеться “26” червня 2001 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.102.01 у Київському державному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського державного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий “25” травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради,
кандидат технічних наук, доцент
Г.І.Хімічева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Якість продукції машинобудівних і приладобудівних підприємств у значній мірі визначається технічним рівнем та станом складального виробництва і, зокрема, наявністю ефективних методів контролю з'єднань.
Однією із задач сучасного складального виробництва є удосконалення технології складання з'єднань із натягом, що завдяки своїй простоті, технологічності виготовлення та економічності широко застосуються в різноманітних машинах і механізмах. Також відомо, що міцність з'єднань із натягом, які складено термічними методами (із нагріванням або охолодженням), значно вища міцності складних з'єднань, отриманих механічним запресовуванням. Очевидно, що широке впровадження цієї прогресивної технології, особливо при виготовленні відповідальних виробів (колісних пар залізничного рухомого складу, вузлів редукторів, що несуть значне навантаження, та ін.), може бути здійснено тільки при ретельній проробці послідовності виконання операцій технологічних процесів складання, а також при наявності ефективних методів контролю, до яких, зокрема, можна віднести методи та засоби неруйнівного контролю (ЗНК). Серед ЗНК особливе місце займає акустико-емісійний неруйнівний контроль (АЕНК), що полягає в реєстрації та аналізі сигналів акустичної емісії, що виникають у процесі формування з'єднань.
Ефективність впровадження неруйнівного контролю акустико-емісійним методом у значній мірі залежить від достовірності інформації, що надходить, та її відтворення. Це потребує як якісного метрологічного забезпечення, так і керівних документів (КД), методичних вказівок та інших нормативно-технічних документів (НТД) з неруйнівного контролю акустико-емісійним методом. На жаль, у наш час практично відсутні КД, інструкції, методики, положення, вказівки, правила, регламенти та інша необхідна документація для застосування АЕНК при оцінці міцності з'єднань із натягом, що складається термічними методами.
Очевидно, що створення НТД можливе тільки після проведення комплексних теоретичних, експериментальних і промислових досліджень та одержання даних, що дозволяють встановити взаємозв'язок параметрів акустичної емісії з характеристиками міцності з'єднань із натягом в залежності від величини натягу, геометричних розмірів, шорсткості поверхонь, що сполучаються і т. і. Слід відзначити, що, незважаючи на наукову і практичну актуальність наведених вище задач, у науково-технічній літературі, як показав аналіз, здебільшого зустрічаються приватні рішення, що найчастіше носять суперечливий характер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ОЦІНКИ міцності З'ЄДНАНЬ З НАТЯГОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок