Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ПНЕВМОГВИНТОВОЇ УСТАНОВКИ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ПНЕВМОГВИНТОВОЇ УСТАНОВКИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ПНЕВМОГВИНТОВОЇ УСТАНОВКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,14 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
На правах рукопису
КОВАЛЬОВ Андрій Анатолійович
УДК 621.867.89.2
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ
ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ПНЕВМОГВИНТОВОЇ УСТАНОВКИ
 
05.05.04 - Машини для земляних та дорожніх робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ -2001 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології і механізації будівельного виробництва Кримської академії природоохоронного і курортного будівництва Міністерства освiти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент, Морозов Олександр Дмитрович, Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва, професор кафедри технології і механізації будівельного виробництва.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, Нічке Вільгельм Вільгельмович, Харківський дер-жавний автомобільно-дорожній технічний університет, професор кафедри підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин та обладнання.
кандидат технічних наук, доцент, Нестеренко Микола Петрович, Полтавський держав-ний технічний університет імені Юрія Кондратюка, декан електромеханічного факультету.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра механізації будівельних процесів, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 27 червня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.085.03 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будів-ництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 27 травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаленний В. Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За цього часу процеси дозування та переміщення сипких матеріалів у змішувачах асфальтобетонних заводів залишаються енергоємними, що не дозволяє підняти продуктивність заводів по бетону більше 240 м3/год, а асфальту більше 400 т/год. Тому, дорожньо-будівельні підприємства підвищують ефективність роботи існуючих механічних живильників та впроваджують у виробництво інші засоби механізації, що дозволяють поєднувати транспортування сипких матеріалів з технологічними операціями (дозування, підмішування та ін.), наприклад, пневмомеханічні живильники, одним з яких є завантажувальна пневмогвинтова установка (ПГУ).
Загальновідомо, що ефективність роботи ПГУ в значної мірі визначається технічною досконалістю та якістю шнеконапірного механізма (ШМ).
Сторонні домішки у сипкому матеріалі, биття шнека, недостатня герметизація робочого процесу у ШМ забезпечують високу енергоємність ПГУ. Крім того, слід констатувати, що існуючі методики розрахунку ШМ ПГУ складні та приблизні через велику кількість дослідних коефіцієнтів, значення яких змінюються у великих межах.
Тому, розробка високоефективної і конкурентноздатної конструкції ПГУ для сипких матеріалів на базі наукового обгрунтування основних геометричних та режимних параметрів її шнеконапірного механізму є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Тема дисертаційної роботи відповідає напрямку роботи Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва, програмі науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України у межах пріоритетного напрямку “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” (Тема “Розробка науково-методичних та технологічних основ екологізації будівельного комплексу України“ № 0197U015932).
Мета дослідження – підвищення ефективності ШМ з обгрунтуванням його раціональних геометричних характеристик та режимних параметрів.
Задачі дослідження: обгрунтувати та побудувати математичну модель процесу переміщення сипкого матеріалу у міжвитковому просторі безконсольного шнека ПГУ, встановивши при цьому вплив геометричних характеристик та режимних параметрів шнеконапірного механізму ПГУ на керування процесом формування потоку сипкого матеріалу на вході і виході безконсольного шнека цієї машини за критерієм енергоємності; розробити багатофакторну регресійну модель робочого процесу у шнеконапірному механізмі та підтвердити результати теоретичних досліджень шляхом випробування дослідно-промислового зразка ПГУ, обладнаної безконсольним шнеком з зустрічно спрямованими напірними витками; запропонувати нові схеми ПГУ із складальними робочими органами малоенергоємного ШМ для виконання технологічних операцій із сипкими матеріалами; уточнити методику визначення раціональних геометричних характеристик та режимних параметрів шнеконапірного механізму ПГУ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ ПНЕВМОГВИНТОВОЇ УСТАНОВКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок