Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-економічний механізм активізацій інвестиційної діяльності підприємств чорної металургії

Організаційно-економічний механізм активізацій інвестиційної діяльності підприємств чорної металургії

Назва:
Організаційно-економічний механізм активізацій інвестиційної діяльності підприємств чорної металургії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки україни
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського
Кабанець Ольга Вікторівна
УДК 330.322:669.1
Організаційно-економічний механізм активізацій інвестиційної
діяльності підприємств чорної металургії
Спеціальність 08.06.01- Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України, м. Донецьк, на кафедрі обліку і аудиту.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор,
Червова Лідія Георгіївна,
Інститут економіки промисловості НАН України (м.Донецьк), завідувач відділу проблем управління виробництвом
Офіційні опоненти – |
доктор економічних наук, професор,
Хобта Валентина Михайлівна
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки підприємств
кандидат економічних наук, доцент
Должанський Ігор Зиновійович
Макіївський економіко-гуманітарний інститут,
завідувач кафедри економіки підприємств
Провідна установа: | Східноукраїнський національний університет ім.Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), кафедра менеджменту
Захист дисертації відбудеться “7” грудня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул.Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м.Донецьк, б-р Шевченка, 30
Автореферат розіслано “6” листопада 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У ринковій економіці умовою виживання та основою стабільного стану підприємства є здійснення ним ефективної інвестиційної діяльності. Нестабільне макроекономічне середовище України та нерозвиненість механізмів управління інвестиційною діяльністю обмежують її ефективність, що поглиблює негативні явища в економіці. Інвестиційна діяльність підприємств України характеризується низькими її обсягами, неефективною структурою інвестицій.
Широке коло питань, пов'язаних з дослідженням інвестиційної діяльності, знайшли своє відображення в роботах відомих вітчизняних (Амоши О.І., Аптекаря С.С., Бланка І.А., Гойко А.Ф., Денисенко М., Должанського І.З., Омелянович Л.О., Пересади А.А., Хобти В.М., Черваньова Д.М., Червовой Л.Г., Чумаченко М.Г.) і закордонних економістів (Ансоффа І., Ендовицкого Д.А., Ігошина Н.В., Ідрисова А.Б., Кейнса Дж., Коссова В.В., Липсица І.В., Шарпа У.), наукові праці яких послужили теоретичною і методологічною основою виконання дисертаційної роботи.
Необхідність активізації інвестиційних процесів в Україні вимагає пошуку нових шляхів і підходів до удосконалення механізму управління інвестиційною діяльністю підприємств. Проблема удосконалення механізму інвестиційної діяльності, визначення його складових, принципів й етапів функціонування, пошук нових підходів до підвищення ролі державного стимулювання інвестиційної активності і пошук внутрішніх резервів активізації є актуальною та має як теоретичне, так і практичне значення.
Актуальність теми дисертаційного дослідження обумовила необхідність розвитку даного наукового напрямку, удосконалення та доповнення існуючих теоретичних і методологічних положень, розробки конкретних механізмів і заходів, що стосуються активізації інвестиційної діяльності підприємств.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано в рамках науково-дослідних тем Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України “Фінансовий менеджмент на підприємствах малого та середнього бізнесу” (1999-2002 рр., номер державної реєстрації 0100U004247) та “Удосконалення системи управління підприємством на основі реформування бухгалтерського обліку, аудиту й оподатковування” (2003-2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Організаційно-економічний механізм активізацій інвестиційної діяльності підприємств чорної металургії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок