Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ ФАКТОРІВ СТИМУЛЮВАННЯ РОСТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ КУРЧАТ - БРОЙЛЕРІВ

ВИКОРИСТАННЯ ФАКТОРІВ СТИМУЛЮВАННЯ РОСТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ КУРЧАТ - БРОЙЛЕРІВ

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ФАКТОРІВ СТИМУЛЮВАННЯ РОСТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ КУРЧАТ - БРОЙЛЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,78 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Свириденко Олексій Іванович
УДК 636.52/58.53.064.033
ВИКОРИСТАННЯ ФАКТОРІВ
СТИМУЛЮВАННЯ РОСТУ ПРИ
ВИРОЩУВАННІ КУРЧАТ - БРОЙЛЕРІВ
06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Херсон – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Харківській державній зооветеринарній
академії Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник:
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Рубан Борис Васильович,
Харківська державна зооветеринарна академія, доцент кафедри технології птахівництва і технічного сервісу у тваринництві.
Директор Всеукраїнського навчально – дослідного центру з
птахівництва
Офіційні опоненти:
доктор сільськогосподарських наук, професор,
Заслужений винахідник України
Іванов Володимир Олександрович,
Херсонський державний аграрний університет, завідувач кафедри морфології і фізіології тварин
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Гужва Володимир Іванович,
Одеський державний аграрний університет, доцент кафедри
спеціальної зоотехнії
Провідна установа:
Сумський національний аграрний університет, Міністерство
аграрної політики України, м. Суми
Захист дисертації відбудеться “_30___” ___червня___ 2005 року
о _10___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.830.02 в Херсонському державному аграрному університеті за адресою: 73006, м. Херсон, вул. Р. Люксембург, 23
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського державного аграрного університету за адресою: 73006, м. Херсон, вул. Р. Люксембург, 23
Автореферат розісланий “_27___” ___травня_____ 2005 року.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Одним з найважливіших завдань науки та виробництва було і залишається забезпечення населення високоякісними продуктами харчування. У світовому балансі м’ясо–продуктів пташине м’ясо становить 20-30 %. У розвинутих країнах світу 54-92 % м’яса птиці отримують за рахунок вирощування курчат-бройлерів. Технологія вирощування бройлерів і в наш час потребує удосконалення у напрямку ресурсозбереження та підвищення якості продукції.
Актуальність теми. Досвід промислового виробництва м`яса бройлерів показує, що виробництво максимальної кількості продук-ції високої якості можливе лише за умов, котрі враховують біологічні особливості птиці, її поведінку та вплив на неї зовнішніх умов.
Розробка та застосування технологічних елементів з метою інтенсифікації росту птиці шляхом використання біологічних особливостей організму привертають до себе все більшу увагу птахівників. За рахунок цілеспрямованого впливу на аналізатори зору, слуху та смаку проводиться активізація кормової поведінки, яка в свою чергу підвищує інтенсивність росту птиці (Акімов В., 1992; Бурдашкіна Н., 1990; Вайсман А., 1985 та ін.).
Колір займає важливе місце в сприйманні навколишнього середовища. Від його дії змінюється кров`яний тиск, апетит, увага, емоції, гострота слуху та багато іншого (Демідов В., 1987).
Птиця значно краще від інших тварин розрізняє кольори (Рябов А., 1985) та чітко і різноманітно реагує на них у залежності від віку та виду (Кочиш І., 1987; Рубан Б., 1987 та ін.). Однак ці особливості ще не привернули належну увагу технологів для можливого використання їх в промисловому птахівництві. Тому вивчення впливу кольору на ріст та продуктивні якості бройлерів є актуальним для розробки біологічно виправданих технологічних елементів при виробництві м'яса бройлерів. Виконана робота спрямована на вирішення питань формування самостійної поведінки та стимуляції кормової активності курчат, на розробку прийомів, що забезпечують підвищення життєздатності та інтенсивності росту птиці.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана робота є складовою частиною ініціативної тематики планових наукових досліджень Харківської державної зооветеринарної академії (№ держреєстрації 0194U027855).
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ФАКТОРІВ СТИМУЛЮВАННЯ РОСТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ КУРЧАТ - БРОЙЛЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок