Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНИЙ КОНТРОЛЬ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ ШТОВХАЛЬНИКІВ ЯДРА НА ЕТАПІ ПОЧАТКОВОЇ СПОРТИВНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

КОМПЛЕКСНИЙ КОНТРОЛЬ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ ШТОВХАЛЬНИКІВ ЯДРА НА ЕТАПІ ПОЧАТКОВОЇ СПОРТИВНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Назва:
КОМПЛЕКСНИЙ КОНТРОЛЬ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ ШТОВХАЛЬНИКІВ ЯДРА НА ЕТАПІ ПОЧАТКОВОЇ СПОРТИВНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,99 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
КУДРЯШОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
УДК 796-053.7
КОМПЛЕКСНИЙ КОНТРОЛЬ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ ШТОВХАЛЬНИКІВ ЯДРА НА ЕТАПІ ПОЧАТКОВОЇ СПОРТИВНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання та спорту
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Кременчуцькому державному політехнічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, професор
Балбенко Степан Юрійович,
Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, професор кафедри загальної педагогіки
Офіційні опоненти: | доктор біологічних наук, професор
Клименко Анатолій Іванович,
Харківська державна академія фізичної культури,
професор кафедри біологічних основ фізичного виховання і спорту;
кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент
Стеценко Анатолій Іванович,
Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, професор кафедри спортивних дисциплін.
Провідна установа | Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченко, кафедра спортивних дисциплін
Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться 26 березня 2007 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .862.01 у Харківській державній академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розісланий 23 лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С. Ашанін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Роль юнацького спорту у становленні видатних атлетів залишається незмінно неперевершеною, і тому вимагає з боку фахівців невпинного пошуку нових дієвих засобів і методів роботи з юними спортсменами.
Розробка актуальних питань розвитку юнацького спорту знайшла своє втілення в низці публікаційМ.Я. Набатнікова, 1982; В.І. Воронкін, 1989; К.П. Сахновський, 1990; В.Г. Алабін, 1993; Л.В. Волков, 1997-2005; Л.П. Сергієнко, 2001; В.М. Платонов, 2004), в яких розкрито закономірності підготовки спортсменів залежно від їх вікових особливостей та етапів підготовки.
Ефективність процесу підготовки юного спортсмена в сучасних умовах визначається на підґрунті так званого зворотного зв’язку, який надходить від виконавцяспортсмена) до центру управліннятренера). Завдяки такому механізму передається інформація про стан керованого об’єкта після виконання команд до дії. Зміст цієї інформації визначає структуру спортивної підготовки. Каналами зворотного зв’язку отримуємо інформацію про стан різних систем організмуВл. Кличко, 2000). Цю інформацію одержують за допомогою спеціальної апаратури та методів педагогічного спостереження й тестування різних аспектів діяльності атлетів. Підготовка юного спортсмена у більшості випадків зумовлена використанням засобів і методів комплексного контролю як інструмента керування, що дозволяє здійснити зворотний зв’язок між тренером та спортсменом і, завдяки цьому, підвищити рівень керованих рішеньН.Г. Озолін, 1989, В.М. Платонов, 1997).
Тому одним із найважливіших елементів управління за підготовкою спортсменів-початківців залишається комплексний контроль, під яким розуміють сукупність організаційних заходів для оцінки різних аспектів підготовленості спортсмена, реакції організму на тренувальні й змагальні навантаження, ефективності тренувального процесу, а також урахування адаптаційних перетворювань функцій організму юного спортсмена.
З аналізу спеціальної літератури видно, що в полі зору фахівцівМ.Я. Набатнікова, 1982; Т.А. Зельдіч, 1975; В.А. Запорожанов, 1988; Л.В. Волков, 2002) постійно знаходяться питання комплексного контролю за юними спортсменами. Велика увага приділяється пошукам інформативних методів педагогічного і медико-біологічного контролю, обґрунтуванню тестів для оцінки окремих якостей і боків підготовленості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНИЙ КОНТРОЛЬ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ ШТОВХАЛЬНИКІВ ЯДРА НА ЕТАПІ ПОЧАТКОВОЇ СПОРТИВНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок