Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЖАРОСТІЙКІ ЛУЖНІ В’ЯЖУЧІ І БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ТЕРМОСТІЙКОСТІ

ЖАРОСТІЙКІ ЛУЖНІ В’ЯЖУЧІ І БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ТЕРМОСТІЙКОСТІ

Назва:
ЖАРОСТІЙКІ ЛУЖНІ В’ЯЖУЧІ І БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ТЕРМОСТІЙКОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,54 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
СТАНЕЦЬКИЙ Геннадій Станіславович
УДК 691.3
ЖАРОСТІЙКІ ЛУЖНІ В’ЯЖУЧІ І БЕТОНИ
ПІДВИЩЕНОЇ ТЕРМОСТІЙКОСТІ
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельних матеріалів та в Державному НДІ в'яжучих речовин та матеріалів ім. В.Д.Глуховського Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник - | доктор технічних наук, старший науковий співробітник Мхітарян Нвер Мнацаконович,
Корпорація “Познякижитлобуд”, м.Київ, голова ради директорів
Офіційні опоненти -
- | доктор технічних наук, професор
Ушеров-Маршак Олександр Володимирович
Харківський державний технічний університет будівництва і
архітектури, професор кафедри фізико-хімічної механіки і
технології будівельних матеріалів і виробів
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Шихненко Іван Васильович
Науково-дослідний інститут будівельного виробництва, м.Київ,
завідувач відділу бетонних робіт
Провідна установа - | Одеська державна академія будівництва та архітектури,
кафедра виробництва будівельних конструкцій,
Міністерство освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться “25” “жовтня” 2000р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 "Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби" Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ – 37, повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ – 37, повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “23” серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. Бродко О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація високотемпературних технологічних процесів в металургії, енергетиці і промисловості будівельних матеріалів пов’язана з використанням високотемпературних агрегатів, що футеровані вогнетривкими, жаро- і термостійкими матеріалами.
За приблизною оцінкою в процесі експлуатації 1/3 вогнетривів і жаростійких матеріалів руйнується внаслідок їх недостатньої термостійкості при температурах більш низьких, ніж температура їх плавлення.
При урахуванні того, що жаростійкі бетони за структурою є гетерогенними матеріалами із значною пористістю та розвинутою тріщиностійкістю, їх термостійкість, що визначається опором розповсюдженню тріщин при теплових навантаженнях, може бути представлена як властивість матеріалу, що залежить від його міцності, коефіцієнта лінійного термічного розширення, модуля пружності, коєфіцієнта Пуассона і теплопровідності. Направлене регулювання структури бетонів на різних ієрархічних рівнях шляхом змінення вищевказаних характеристик матеріалу відкриває нові можливості керування властивостями матеріалу і дозволяє впливати на підвищення термомеханічних характеристик та довговічності жаростійких бетонів.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є визначення фізико-хімічних закономірностей синтезу жаростійких матеріалів з заданими термомеханічними властивостями на базі шлаколужних в’яжучих систем, модифікованих термоактивованими добавками та отримання бетонів підвищеної термостійкості на їх основі.
Для досягнення поставленної мети необхідно вирішити такі задачі:
- вивчити фізико-хімічні закономірності формувания термостабільної структури каменю на основі шлаколужних в’яжучих, модифікованих добавками термоактивованих каолініту та серпентиніту;
- встановити принципи композиційної побудови бетонів підвищеної термостійкості на основі модифікованих шлаколужних в’яжучих матеріалів;
- розробити склади жаростійких бетонів підвищеної термостійкості та вивчити їх властивості;
- розробити основи технології і затвердити нормативно-технічну документацію для виробництва термостійких бетонів на основі лужних в’яжучих матеріалів;
- реалізувати отримані результати в умовах діючого виробництва та визначити техніко-економічну ефективність складів бетонів, що розроблені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЖАРОСТІЙКІ ЛУЖНІ В’ЯЖУЧІ І БЕТОНИ ПІДВИЩЕНОЇ ТЕРМОСТІЙКОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок