Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВІ ОСНОВИ ФІНАНСУВАННЯ ВИДАТКІВ РЕКРЕАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ МАЮТЬ ВЛАСНУ БАЗУ РОЗМІЩЕННЯ (НА ПРИКЛАДІ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ)

ПРАВОВІ ОСНОВИ ФІНАНСУВАННЯ ВИДАТКІВ РЕКРЕАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ МАЮТЬ ВЛАСНУ БАЗУ РОЗМІЩЕННЯ (НА ПРИКЛАДІ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ)

Назва:
ПРАВОВІ ОСНОВИ ФІНАНСУВАННЯ ВИДАТКІВ РЕКРЕАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ МАЮТЬ ВЛАСНУ БАЗУ РОЗМІЩЕННЯ (НА ПРИКЛАДІ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
СКАКУН ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 336.5
ПРАВОВІ ОСНОВИ ФІНАНСУВАННЯ ВИДАТКІВ РЕКРЕАЦІЙНИХ
ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ МАЮТЬ ВЛАСНУ БАЗУ РОЗМІЩЕННЯ
(НА ПРИКЛАДІ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ)
Спеціальність: 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук
Київ-2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі державно-правових дисциплін
Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського
Науковий керівник – доктор юридичних наук, професора, академік
Академії правових наук України Воронова Лідія Костянтинівна,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
професор кафедри конституційного та адміністративного права.
Офіційні опоненти – доктор юридичних наук, завідувач кафедри
фінансового права, декан юридичного факультету Державної
Академії податкової служби – Савченко Леся Анатоліївна.
кандидат юридичних наук, провідний науковий співробітник
Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України –
Ісаєва Наталія Карлівна.
Провідна установа – Національна юридична академія України
імені Ярослава Мудрого.
Захист відбудеться 25 вересня 2003 оку о 11 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.001.04 у Київському національному
університеті імені Тараса Шевченка за адресою:
01033. М. Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розіслано 19 серпня 2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат юридичних наук Шукліна Н.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження визначається тим, що сучасний етап розвитку України характеризується докорінними перетвореннями в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Конституція України поставила завдання побудови правової держави на базі ринкової економіки, що робить необхідним забезпечення надійної охорони конституційних прав громадян, дотримання принципів соціальної справедливості, точного дотримання законності.
Стаття 49 Конституції України закріплює право кожного громадянина на охорону здоров’я, медичну допомогу і покладає на державу забезпечення фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм. Конституція України встановила, що держава сприяє розвитку лікувальних установ для всіх форм власності і турбується про розвиток фізичної культури і спорту, а з цього випливає і необхідність сприяння здоровому відпочинку. Держава поставила мету, якої повинна досягти.
Автономна Республіка Крим (АРК) є територією, яку держава може використовувати для можливості реалізації кожним громадянином права, гарантованого статтею 49 Конституції України. Однак розглядаючи соціально-економічну ситуацію, що склалася в Автономній Республіці Крим, на жаль, слід констатувати, що така пріоритетна для Криму галузь діяльності, як рекреаційна, на даний час не працює на повну силу. Беручи до уваги, що в структурі доходів бюджетів АРК частка надходжень від курортної сфери складає близько 50 відсотків, бачиться актуальним проаналізувати причини, які не дозволяють безперебійно і на повну силу функціонувати рекреаційним підприємствам. Після скасування в 1988 році державного регулювання і бюджетного фінансування туризму в АРК почав розвиватися процес переходу до ринкових відносин. Велика частина установ лікування і відпочинку не була готова до роботи в нових умовах, що зробило неможливим перенесення в Україну, а особливо в АРК західного зразка ведення рекреаційного бізнесу. В першу чергу це пояснюється унікальною системою рекреаційних установ, яка була створена за роки існування СРСР. У жодній іншій державі (не беручи до уваги країни СНД) немає таких установ рекреації, як санаторій, пансіонат з лікуванням, які гармонійно поєднували б у собі лікування та відпочинок і основним завданням яких було б продовження амбулаторного лікування і профілактика захворювання, а не одержання прибутку. Раніше підприємства комплексу (санаторії, пансіонати з лікуванням, пансіонати), які знаходилися в державній власності, повністю задовольняли свої потреби за рахунок бюджету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРАВОВІ ОСНОВИ ФІНАНСУВАННЯ ВИДАТКІВ РЕКРЕАЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ МАЮТЬ ВЛАСНУ БАЗУ РОЗМІЩЕННЯ (НА ПРИКЛАДІ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок