Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Хронічний некалькульозний холецистит у жінок різного віку: Лікування з включенням кверцетину і препаратів магнію

Хронічний некалькульозний холецистит у жінок різного віку: Лікування з включенням кверцетину і препаратів магнію

Назва:
Хронічний некалькульозний холецистит у жінок різного віку: Лікування з включенням кверцетину і препаратів магнію
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,30 KB
Завантажень:
461
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ДЕРЖАВНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
Скрипник Любов Миронівна
УДК 616.366-002+612.323+616.36-008.8
Хронічний некалькульозний холецистит у жінок різного віку: Лікування з включенням кверцетину і препаратів магнію
14.01.36 - гастроентерологія
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Івано-Франківськ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Івано-Франківській державній медичній академії МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор, Глушко Любомир Володимирович,
Івано-Франківська державна медична академія МОЗ України, кафедра терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти, завідувач кафедри
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор ДЗВОНКОВСЬКА Валентина Володимирівна,
Івано-Франківська державна медична академія МОЗ України, кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб
доктор медичних наук, професор ДУТКА Роман Ярославович,
Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького МОЗ України, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб
Провідна установа: Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, кафедра факультетської терапії №1 з курсом післядипломної підготовки з гастроентерології та ендоскопії.
Захист відбудеться “30” червня 2005 року об 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.601.01 при Івано-Франківській державній медичній академії за адресою: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Івано-Франківської державної медичної академії за адресою: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 7.
Автореферат розісланий “24” травня 2005 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 20.601.01,
доктор медичних наук, професор Оринчак М.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За останніх 10 років в Україні на 35,2% зросла кількість людей із захворюваннями біліарної системи [М.В. Голубчиков, 2000]. Серед різних патологічних процесів гепатобіліарної зони хронічний холецистит є найбільш розповсюдженим захворюванням [І.І Гриценко і спіавт., 2001]. Проблема холециститу знаходиться в центрі уваги багатьох досліджень [M. D. Apstein, 1996; В.Н. Хворостинка и соавт., 2004; М.Б. Щербиніна і спіавт., 2004]. Уражаючи людей молодого працездатного віку хронічний холецистит схильний до рецидивів та хронічного перебігу, що призводить до тривалої втрати працездатності [В.Г. Дейнега 2000]. За розповсюдженістю, ускладненнями і наслідками ця патологія набула в Україні характеру медико-соціальної проблеми.
Найчастішою формою хронічного холециститу є хронічний некалькульозний холецистит, який діагностується у 55-63% випадків. Більше того, спостерігається тенденція до зростання захворюваності хронічними холециститами і при їх недостатньому лікуванні розвивається ускладнення у вигляді жовчокам’яної хвороби [Є.М. Нейко, Н.В. Скробач, 2000; Н.Ф. Дейнеко, 2002].
Жінки страждають на хронічний некалькульозний холецистит у 2-3 рази частіше, ніж чоловіки [И.И Дегтярева, 2000; Є.М. Нейко, Т.І. Маковецька, 2001]. Здоров’я жінки являється інтегральним показником розвитку суспільства. Особливої уваги стану здоров’я жінки надається у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Про це свідчать Укази Президента України і державні програми, які направлені на вивчення і покращення стану здоров’я жінки в нашій державі [В.В. Подольский і спіавт., 2003]. У жінок у різні вікові періоди перебіг захворювань має свої особливості, що пов’язано, в першу чергу, із гормональними змінами, які є досить вираженими в клімактеричному періоді. Тому вивчення перебігу хронічного некалькульозного холециститу у жінок різного віку є досить актуальним питанням і потребує подальшого вивчення.
В останні роки прослідковується підвищений інтерес до дослідження механізмів формування патології біліарної системи, що характеризують окремі ланки розвитку запалення, функціонування імунної системи та системи захисту організму від пошкоджуючих агентів, процеси ліпопероксидації [О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Хронічний некалькульозний холецистит у жінок різного віку: Лікування з включенням кверцетину і препаратів магнію

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок