Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕЛЕМЕНТИ KВАНТОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДЛЯ ОКО-ПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕНЬ

ЕЛЕМЕНТИ KВАНТОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДЛЯ ОКО-ПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕНЬ

Назва:
ЕЛЕМЕНТИ KВАНТОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДЛЯ ОКО-ПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,75 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СУПРИГАН ОЛЕНА ІВАНІВНА
УДК 681.7.069.32:681.383.9
ЕЛЕМЕНТИ KВАНТОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ
ДЛЯ ОКО-ПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕНЬ
Спеціальність 05.13.05 – Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ВІННИЦЯ–2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки України Кожем'яко Володимир Прокопович, Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри лазерної та оптоелектронної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Володарський Євген Тимофійович, Національний технічний університет України “КПІ”, професор кафедри автоматизації експериментальних досліджень, м. Київ.
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Воробель Роман Антонович, Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, провідний науковий співробітник, м. Львів.
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури Державного комітету зв'язку та інформатизації і НАН України, відділ інформаційних технологій і систем, м. Львів.
Захист відбудеться “ 23 ” лютого 2002 р. о 930 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому державному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “ 8 ” січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко С. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні розробки систем технічного зору та розпізнавання зображень базуються на спробах відтворити модель функціонування людського ока та процесів, що відбуваються в мозку людини під час сприйняття та аналізу зображення. Саме такий підхід закрадається в розробки нових принципів побудови технічних засобів систем штучного інтелекту.
В дисертаційній роботі вирішення поставленої проблеми проводиться методами обробки око-процесорного типу, які започатковані науковою школою професора Кожем'яки В. П. і базуються на образності інформації, як зображення, причому ідентифікація цього зображення проводиться за ознаками. Основною метою побудови око-процесорів є надання можливості виконувати аналіз складних зображень незалежно від того, яка інформація від них надходить, тобто око-процесор повинен “бачити” одразу всі можливі характеристики даного зображення і сприймати та обробляти їх. Таким чином, можна трактувати око-процесор як складну частину системи штучного інтелекту.
На основі сучасних розробок систем штучного інтелекту та оптоелектронної елементної бази виникає можливість створення око-процесорних пристроїв, які будуть спроможні виконувати сприйняття, обробку та розпізнавання не тільки візуальних стаціонарних зображень, але й різноманітних об'єктів, що знаходяться в динаміці. Тому актуальною буде реалізація око-процесору, зокрема блоку обробки логіко-часових функцій для створення єдиної функції.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з планом наукових досліджень Вінницького державного технічного університету та Міністерства науки і освіти України за загальнодержавною держбюджетною темою: 57–Д–226 “Створення оптико-електронних перетворювачів для формування статичних та динамічних еталонів-образів патологій мікроциркуляції в щелепно-лицьовій області” державна реєстрація № ДР 0100U002933) в 2000 р.
Мета та задачі дослідження.
Метою роботи є підвищення достовірності розпізнавання зображень шляхом застосування ключової функції, яка формується з урахуванням ваги ознак зображення.
Об'єкт дослідження – процес паралельної обробки логіко-часових функцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕЛЕМЕНТИ KВАНТОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДЛЯ ОКО-ПРОЦЕСОРНОЇ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок