Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ ЗАВАДОСТІЙКОГО КОДУВАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ МОБІЛЬНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАВАДОСТІЙКОГО КОДУВАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ МОБІЛЬНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ ЗАВАДОСТІЙКОГО КОДУВАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ МОБІЛЬНИМИ ОБ'ЄКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,07 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДМИТРЕНКО Василь Степанович
УДК 621.396.275
ТЕХНОЛОГІЯ ЗАВАДОСТІЙКОГО КОДУВАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ
АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ МОБІЛЬНИМИ ОБ'ЄКТАМИ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі “Радіотехнічні системи”.
Науковий керівник кандидат технічних наук, професор
Мазурков Михайло Іванович,
Одеський національний політехнічний університет,
професор кафедри “Радіотехнічні системи”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Нестеренко Сергій Анатолійович,
Одеський національний політехнічний університет,
директор інституту комп'ютерних систем,
професор кафедри “Комп'ютерні інтелектуальні
системи та мережі”,
кандидат технічних наук, доцент
Скопа Олександр Олександрович,
Одеський міжнародний гуманітарний університет,
завідувач кафедри “Комп'ютерні технології
та інформаційна безпека”.
Провідна установа Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”, м. Київ
Захист відбудеться 26 жовтня 2006 р. о 13.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, пр-т Шевченка, 1, ауд. 400-А.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий 25 вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ямпольський Ю.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Головною проблемою сучасних АСУ мобільними об’єктами є підвищення завадозахищеності інформаційних каналів управління (ІКУ), які практично завжди піддаються дії різноманітних завад природного та штучного походження, а також дії несанкціонованого доступу до команд управління. Ефективне рішення цієї проблеми передбачається шляхом розробки нових інформаційних технологій завадостійкого кодування, заснованих на сумісному застосуванні технології шумоподібних сигналів (ШПС) і технології псевдовипадкової перебудови (стрибків) робочої частоти – ППРЧ-кодів.
В даний час добре відомі переваги технології ШПС: можливість боротьби з багатопроміневістю в інформаційних каналах на основі приймачів типу Rake, можливість побудови систем з кодовим розділенням каналів – CDMA технології. Однак питання синтезу великих систем сигналів об’єму , де – база сигналу, дотепер не вирішені. У той же час, застосування найбільш привабливого класу ШПС – дискретних частотних ДЧ-сигналів з великою базою () зв'язано з труднощами технічної реалізації пристроїв їхнього формування й обробки, оскільки вимагає порядку частотних фільтрів, що занадто багато для практичної реалізації.
Відомі у теперішній час методи розширеного спектра для боротьби з навмисними завадами використовують спеціальні коди розширення спектра сигналу, проте інформаційні сигнали прості, база яких В ? 1.
Тому дослідження, направлені на вирішення задачі підвищення захисту інформаційних каналів автоматизованих систем управління мобільними об’єктами від завад природного та штучного походження та від несанкціонованого доступу до команд управління є вельми актуальними.
Дисертація виконувалася відповідно до мети та завдань підрозділу 4.3 комплексної Державної науково-технічної програми Міністерства освіти і науки України “Телекомунікаційні системи й інформаційні ресурси” (Київ, 2002), а також НДР Одеського національного політехнічного університету №№ 1272-57 Внутрішньоуніверситетська), 222-57 (№ держреєстрації 0195U020021), № 257-57 (№ держреєстрації 0196U023196).
Метою роботи є підвищення зазавдозахищеності команд управління від завад природного і штучного походження та від несанкціонованого доступу шляхом розробки та дослідження інформаційної технології завадостійкого кодування каналів автоматизованих систем управління мобільними об’єктами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ЗАВАДОСТІЙКОГО КОДУВАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ МОБІЛЬНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок