Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ РОЗРАХУНКІВ З БЮДЖЕТОМ

ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ РОЗРАХУНКІВ З БЮДЖЕТОМ

Назва:
ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ РОЗРАХУНКІВ З БЮДЖЕТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,48 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
Василик Ольга Остапівна
УДК 657.1:658.012:658.773
ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ РОЗРАХУНКІВ З БЮДЖЕТОМ
08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку та аудиту Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Швець Віктор Григорович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, завідувач
кафедри обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Линник Володимир Григорович,
Київський національний економічний
університет, завідувач кафедри обліку
і аудиту в сільському господарстві
кандидат економічних наук, доцент
Шатковська Людмила Станіславівна,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри обліку та аудиту
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства, кафедра обліку в промисловості, Міністерство освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться “ 10 ” червня 2002 року о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп.Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “ 8 ” травня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поддєрьогін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В період побудови ринкової моделі економіки відбуваються радикальні зміни в системі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту з метою одержання достовірної інформації для прийняття обґрунтованих управлінських рішень. Тому наукове дослідження окремих напрямів реформування системи обліку, аналізу та аудиту є одним із найважливіших завдань науки і практики на сучасному етапі економічного розвитку держави.
Актуальність цього питання посилюється ще й тим, що в сучасних умовах здійснюється адаптація існуючої системи обліку та контролю до міжнародних стандартів, впроваджуються у практику нові підходи і методики організації обліку ресурсів суб’єктів господарювання й контролю за їхнім використанням, підвищується роль обліку в управлінні виробництвом. Зростання ролі бухгалтерського обліку у розв'язанні економічних проблем на сучасному етапі розвитку економіки України зумовлює необхідність удосконалення обліку, аналізу і аудиту взаєморозрахунків з бюджетом держави в процесі формування й використання фінансових ресурсів підприємницьких структур. Чітка і прозора побудова обліку підвищує його роль як основного засобу контролю за ефективним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів підприємства.
Облік і аудит розрахунків платників податків з бюджетами різних рівнів останнім часом піддаються критиці як з боку керівників господарських структур, так і з боку податкової адміністрації. У наукових і практичних публікаціях по-різному трактуються існуючі методи обліку розрахунків із фінансовими органами держави, визначення кінцевих фінансових результатів і податкових зобов’язань.
В Україні зроблено вже багато щодо наближення бухгалтерського обліку та контролю до міжнародних стандартів. Тому дослідження з питань удосконалення бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом слід орієнтувати не тільки на міжнародні стандарти і досвід, а й на конкретні умови та специфіку діяльності підприємства відповідної галузі економіки.
Розвитку теорії і практики обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом сприяли роботи як західних економістів К.Друрі, Макконелла, Б.Нідлза, П.Самуельсона, П.Фрідмана, Ч.Т. Хорнгрена, так і вітчизняних – М.Т. Білухи, Ф.Ф. Бутинця, А.М. Герасимовича, З.В. Гуцайлюка, В.І. Єфіменка, В.П. Завгороднього, Г.Г. Кірейцева, М.В. Кужельного, А.М. Кузминського, В.Г. Линника, М.С. Пушкаря, В.В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ РОЗРАХУНКІВ З БЮДЖЕТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок