Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання розвитку виробництва з урахуванням залучення додаткових інвестицій

Моделювання розвитку виробництва з урахуванням залучення додаткових інвестицій

Назва:
Моделювання розвитку виробництва з урахуванням залучення додаткових інвестицій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,75 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
 
МАЗОРЧУК Марія Сергіївна
УДК 658.51.012
Моделювання розвитку виробництва з урахуванням
залучення додаткових інвестицій
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК: кандидат технічних наук, доцент
Дружинін Євген Анатолійович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри інформаційних
управляючих систем.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ: - доктор технічних наук, професор
Годлевський Михайло Дмитрович,
Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”,
завідуючий кафедрою автоматизованих
систем управління;
- кандидат технічних наук, доцент
Безкоровайний Володимир Валентинович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки.
ПРОВІДНА УСТАНОВА
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматики, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист дисертації відбудеться 13.06.2003 р. о _14___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розіслано 10.05.2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 І.В. Чумаченко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. На цей час виробничі об’єднання, організації й виробництва працюють у складних економічних умовах. Для cтворення конкурентоспроможних видів нової техніки, швидкої адаптації до змін ринкового середовища існує необхідність розробки нових технологій, оновлення основних фондів, реорганізації виробництва.
Основними напрямками розвитку виробництва є технічне переозброєння, модернізація й реконструкція потужностей, збільшення номенклатури і асортименту вироблюваної продукції, вдосконалення структури управління з урахуванням потреб ринкової економіки.
Для вибору пріоритетних напрямків розвитку необхідно вивчити кон’юнктуру ринку, сформувати портфель замовлень щодо створення нової техніки виходячи з ресурсного забезпечення підприємства. Оскільки в умовах сьогодення немає можливості вкладати великі інвестиції у розвиток виробництва, до того ж, відновлення інвестицій потребує часу, то в рамках проектів створення нової техніки (ПСНТ) необхідно проаналізувати розподіл ресурсів у часі, порівняти з можливостями підприємства та визначити рівень дефіциту ресурсів. На основі типу й розміру існуючого дефіциту керівництво підприємства може приймати рішення щодо залучення додаткових інвестицій для реалізації можливих проектів і, таким чином, забезпечити розвиток підприємства у цілому.
Існуючи методи й моделі вибору напрямків розвитку виробництва та управління проектами не дозволяють у повному обсязі проводити комплексний аналіз реалізовності проектів, ураховувати більшість факторів як зовнішнього, так і внутрішнього характеру, оперативно приймати рішення. Тому розробка методів, моделей та інформаційної технології підтримки прийняття рішень щодо вибору напрямків розвитку виробництва на основі аналізу ресурсного забезпечення можливих проектів створення нової техніки з урахуванням залучення додаткових інвестицій є актуальною науково-прикладною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Це дослідження виконувалося у рамках НДР, проведених у 1998-2002 рр. у Національному аерокосмічному університеті “ХАІ” відповідно до планів держбюджетних НДР Міністерства освіти і науки України № Г302-31/00 (ДР №0100U3443); НДР Міністерства оборони України №302-77/97 “Модель-Ф”; № /02 “Нормаль” (ДР №0102U004619); НДР Міністерства атомної енергетики України №302-3/02 “Модель-Р” (ДР №0102U004182).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Моделювання розвитку виробництва з урахуванням залучення додаткових інвестицій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок