Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D МОДЕЛЕЙ ФОРМОУТВОРЕННЯ РІЗАННЯМ СПЕЦІАЛЬНИХ КОНІЧНИХ ЗУБЧАСТИХ КОЛЕС ДЛЯ ДВОПАРАМЕТРИЧНИХ ПЕРЕДАЧ

УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D МОДЕЛЕЙ ФОРМОУТВОРЕННЯ РІЗАННЯМ СПЕЦІАЛЬНИХ КОНІЧНИХ ЗУБЧАСТИХ КОЛЕС ДЛЯ ДВОПАРАМЕТРИЧНИХ ПЕРЕДАЧ

Назва:
УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D МОДЕЛЕЙ ФОРМОУТВОРЕННЯ РІЗАННЯМ СПЕЦІАЛЬНИХ КОНІЧНИХ ЗУБЧАСТИХ КОЛЕС ДЛЯ ДВОПАРАМЕТРИЧНИХ ПЕРЕДАЧ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,37 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний технічний університет“
Харківський політехнічний інститут”
Мироненко Олександр Леонідович
УДК 621.9.042
УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D МОДЕЛЕЙ ФОРМОУТВОРЕННЯ РІЗАННЯМ
СПЕЦІАЛЬНИХ КОНІЧНИХ ЗУБЧАСТИХ КОЛЕС
ДЛЯ ДВОПАРАМЕТРИЧНИХ ПЕРЕДАЧ
Спеціальність 05.03.01 - процеси механічної
обробки, верстати й інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків  


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі "Різання матеріалів та різальні інструменти" Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Перепелиця Борис Олексійович,
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", професор кафедри "Різання матеріалів та різальні інструменти".
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Дерев'янченко Олександр Георгійович,
Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри “Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство”.
кандидат технічних наук, доцент
Тарасюк Анатолій Петрович
Українська інженерно - педагогічна академія (м. Харків), перший проректор.
Провідна установа: | Донбаська державна машинобудівна академія
Міністерства освіти і науки України, м. Краматорськ.
Захист відбудеться 27 січня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.12 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий 24 грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне машинобудування вимагає створення спеціальних передаточних механізмів чи окремих зубчатих зачеплень з розширеними функціональними можливостями. Розвиток зубчастих зачеплень в даний час характеризується двома напрямами: вдосконалення традиційних і створення нових типів і видів передач.
На основі існуючих традиційних зубчастих передач не завжди вдається синтезувати прості і надійні регульовані приводи, оскільки по своїй геометричній природі вони є однопараметричними і не мають змоги здійснювати регулювання за декількома параметрами. Тому виникла проблема створення нових двопараметричних зубчастих зачеплень, які могли б не тільки здійснювати безперервну передачу зусилля, але і одночасно змінювати інші параметри, наприклад, міжцентрову відстань, кути схрещування, передаточне відношення.
Основою двопараметричних передач є зубчасті колеса з постійним нормальним кроком і еквідістантними лініями зубів на різних початкових поверхнях обертання. Робочі поверхні таких колес мають ускладнену структуру, і їх формоутворення вивчено недостатньо. Це стримує створення і впровадження нових двопараметричних зубчастих механізмів.
Тому теоретичне дослідження, моделювання та алгоритмізація відомих і можливих процесів формоутворення колес з еквідістантними зуб'ями в комплексі з їх геометричним конструюванням є актуальною науковою задачею, що має важливе практичне значення.
Дану дисертаційну роботу спрямовано на вирішення цієї актуальної задачі стосовно конічних колес з еквідістантними зуб'ями.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження дисертаційної роботи було пов'язано з виконанням держбюджетною науковою тематики кафедри "Різання матеріалів та різальні інструменти" Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" за темами: ДР №0100U001083 "Розробка теорії тривимірного (3D) геометричного моделювання ріжучих інструментів і процесів формоутворення поверхонь на основі багатопараметричних відображень афінного простору" (1999-2001 р. р.); ДР №0102U000976 "Створення теорії і методики моделювання процесів різання в тривимірному (3D) просторі на основі багатопараметричних афінних відображень"(2002-2004 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D МОДЕЛЕЙ ФОРМОУТВОРЕННЯ РІЗАННЯМ СПЕЦІАЛЬНИХ КОНІЧНИХ ЗУБЧАСТИХ КОЛЕС ДЛЯ ДВОПАРАМЕТРИЧНИХ ПЕРЕДАЧ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок