Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕІНЖИНІРИНГ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

РЕІНЖИНІРИНГ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

Назва:
РЕІНЖИНІРИНГ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
40,11 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ВИНОГРАДОВА Олена Володимирівна
УДК 339.11:005
РЕІНЖИНІРИНГ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ:
ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант доктор економічних наук, професор Дудченко Микола Андрійович, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ), завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор . Холод Борис Іванович, Дніпропетровський університет економіки та права, ректор;
доктор економічних наук, професор Гриньова Валентина Миколаївна, Харківський національний економічний університет, завідувач кафедри бізнесу та підприємництва, проректор з наукової роботи;
доктор економічних наук, професор Балабанова Людмила Веніамінівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, завідувач кафедри маркетингового менеджменту.
Провідна установа Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
 
Захист дисертації відбудеться 23 січня 2007 р. о 12-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 22 грудня 2006 р.
В.о. ученого секретаря
спеціалізованої вченої ради О.Б. Чернега
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Структурні зрушення в економіці, наближення часу вступу до Світової організації торгівлі ще більш загострюють проблеми функціонування торгівлі в України, що впливає на розвиток виробничих відносин і економіки держави в цілому. Трансформаційні процеси в економіці держави спонукають національні підприємства до пошуку відповідних методів управління, стратегії і тактики поведінки на ринку, нових засобів взаємовідносин з партнерами та клієнтами. Найбільш актуальною серед цих проблем є підвищення ефективності управління бізнес-процесами (БП) торговельних підприємств на основі комплексного використання інновацій у сфері менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій. Саме такою концепцією трансформаційних перетворень торговельних підприємств є реінжиніринг бізнес-процесів (РБП).
В економічних дослідженнях і практиці господарювання суб’єктів ринкових відносин питання реінжинірингу бізнес-процесів, зокрема розробка теоретичних основ та практичних рекомендацій щодо використання основних принципів концепції реінжинірингу для торговельних підприємств розроблені недостатньо повно.
Уперше вплив інжинірингового підходу до ведення бізнесу було науково обґрунтовано М.Хаммером і Д.Чампі. Зарубіжні фахівці – С.Гуха, Т.Давенпорт, У.Кеттингер, М.Робсон, П.Страссман, К.Саймон, Д.Тонг, Ф.Уллах, Д.Харингтон, Д.Шорт та ін. критично оцінили і розвинули цю концепцію відповідно до сучасних умов розвитку інформаційних технологій, рівня менеджменту та вимог світового ринку. І.Якобсон відокремив внутрішні й зовнішні бізнес-процеси, Ю.Бюрде впорядкував співвідношення реінжинірингу і системи управління якістю, Ф.Хілл та Л.Коллінз визначили місце реінжинірингу бізнес-процесів у реалізації довгострокової організаційної стратегії, В.Морено сформулював соціальні передумови проведення організаційного реінжинірингу. Серед російських учених, які займаються дослідженням адаптації ідей реінжинірингу з урахуванням особливостей розвитку та конкурентного потенціалу пострадянських економік, слід виділити В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Реферат на тему: РЕІНЖИНІРИНГ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок