Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ СИСТЕМ ВТОРИННОЇ РАДІОЛОКАЦІЇ

МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ СИСТЕМ ВТОРИННОЇ РАДІОЛОКАЦІЇ

Назва:
МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ СИСТЕМ ВТОРИННОЇ РАДІОЛОКАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
БУЛАЙ Андрій Миколайович
УДК 621.396.967.2
 
МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ СИСТЕМ ВТОРИННОЇ РАДІОЛОКАЦІЇ
05.12.17 – радіотехнічні та телевізійні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Міністерства оборони України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ОБОД Іван Іванович,
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії кафедри бойового застосування радіотехнічного озброєння.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
БАРИШЕВ Ігор Володимирович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедрою проектування радіосистем літальних апаратів;
кандидат технічних наук, доцент
БАТУРІН Микола Гаврилович,
Відкрите акціонерне товариство “Акціонерне товариство науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань”, вчений секретар інституту.
Захист відбудеться 28 листопада 2007 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.03 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 23 жовтня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .052.03 В.М.Безрук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рішення завдань, які стоять перед управлінням повітряного руху (УПР) України цивільного і військового призначення, багато у чому визначається інформаційним забезпеченням. Основними засобами спостереження повітряного простору в Об'єднаній цивільно-військовій системі організації повітряного руху України у теперішній час є системи первинної (ПРЛ) і вторинної радіолокації (ВРЛ). Як відомо, системи ВРЛ забезпечують значно більшу дальність дії, надійність і точність вимірювання координат, ніж системи ПРЛ. Крім того, системи ВРЛ виконують завдання отримання інформації про бортовий номер, висоту польоту і державну належність повітряного об'єкту (ПО), та різної додаткової польотної інформації.
Однак, системи ВРЛ мають недоліки, обумовлені особливостями функціонування та принципами побудови елементів і системи в цілому, організацією мережі систем ВРЛ. Відсутність і часових, і просторових розбіжностей між корисними та імітованими сигналами запиту (СЗ) на літаковому відповідачі (ЛВ) приводить до необхідності обслуговувати і ті та інші. Все це призводить до того, що системи ВРЛ працюють у присутності внутрішньосистемних завад (ВСЗ) і, можливо, навмисних корельованих завад (НКЗ). Якщо НКЗ не характерні для УПР України цивільного призначення, то наявність НКЗ у Повітряних Силах Збройних Сил України (ПС ЗСУ) дозволяє противнику паралізувати цей вид інформаційного забезпечення. Таким чином, системи ВРЛ не можливо віднести до завадостійких систем та використовувати їх у конфліктних ситуаціях, що може негативно вплинути на виконання завдань, покладених на Об'єднану цивільно-військову систему організації повітряного руху України.
У цьому зв`язку, актуальним є вирішення науково-прикладної задачі, що виявляється в удосконаленні систем вторинної радіолокації України шляхом розробки методів підвищення завадостійкості систем вторинної радіолокації при дії внутрішньосистемних, а також навмисних корельованих і некорельованих завад.
Тому тема дисертаційної роботи „Методи підвищення завадостійкості систем вторинної радіолокації”, в якій зазначена науково-прикладна задача вирішена синхронним за запитом та синхронним по відповіді методами, що дозволило підвищити завадостійкість систем вторинної радіолокації, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планами науково-дослідних робіт Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, зокрема НДР “Розробка вимог до засобів відображення, документації та реєстрації даних про радіолокаційну інформацію”(№ ДР 0101U000599), “Розробка методів підвищення завадозахищеності систем вторинної радіолокації”, (№ ДР U000683), в яких пошукач був виконавцем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ СИСТЕМ ВТОРИННОЇ РАДІОЛОКАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок