Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ТА МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕННЯ БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ТА МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕННЯ БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ТА МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕННЯ БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,96 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем
БІБІК Ілля Гаврилович
УДК 338.22.021
РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ТА МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕННЯ
БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково–навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
академік НАН України,
Бакаєв Олександр Олександрович,
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем, Національна академія наук України і Міністерство освіти і науки України, радник дирекції.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Костіна Ніна Іванівна,
Академія державної податкової служби України,
кандидат економічних наук,
Цюпко Сергій Вікторович, трест “Південтрансбуд”,
голова наглядової ради.
Провідна установа: Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 26.06.2003р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.171.02 у Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680 МСП Київ 187, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту кібернетики
ім. В.М. Глушкова НАН України, 03680 МСП Київ 187, проспект Академіка Глушкова, 40.
Автореферат розісланий 22.05.2003 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради РЕВІН В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За сучасних економічних умов у фінансовій сфері виникають та отримують розвиток нові організаційно-правові форми господарювання, міняється система економічних відносин з державним власником, господарськими партнерами. При цьому виникає необхідність створення ефективної банківської системи, що потребує розробки раціональних організаційних структур філіальної мережі банку.
Аналіз наукових праць, присвячених дослідженню шляхів підвищення ефективності функціонування банківських систем як державних так і не державних, показує, що в них використані різні наукові підходи та методи, які дозволяють вирішувати деякі практичні задачі на мікро рівні. Водночас дослідження структури банківської системи в частині вирішення проблеми розвитку філіальної мережі банку знаходиться в початковій стадії дослідження.
В умовах ринкової економіки питання прийняття рішень щодо створення ефективної банківської системи за рахунок науково обґрунтованого рішення проблеми розвитку філіальної мережі банку стають насправді першочерговими. Тому актуальною та важливою є задача впровадження в практику управління банківської системи сучасних економіко-математичних методів і моделей, включаючи імовірнісні та статистичні.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дані дослідження являються складовою частиною науково-дослідної роботи теми ІП 100.06 “Система підтримки прийняття рішень при визначенні економічно доцільного кредитування промислових підприємств в перехідний період до ринкових відносин в економіці”, яка виконувалась Міжнародним науково-навчальним центром інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України (МННЦ ІТіС).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка теоретичних основ побудови економіко-математичних моделей, направлених на підвищення ефективності функціонування фінансової мережі банку.
Відповідно до мети дослідження в дисертації поставлені та вирішуються наступні задачі:
- системний аналіз сучасного стану функціонування різних підрозділів банківської системи та обґрунтування рекомендацій щодо його поліпшення;
- розробка комплексу взаємно пов’язаних економіко-математичних моделей вирішення проблеми розвитку філіальної мережі банку;
- розробка методики прогнозування очікуваних значень характеристик відділень банку, їх послуг та операцій;
- розробка алгоритмів та блок-схем рішення задач по визначенню організаційної структури філіальної мережі банку;
- узагальнення автоматної моделі функціонування банківської системи з урахуванням випадкового характеру формування грошової маси;
- статистична обробка найбільш важливих економічних характеристик банківської діяльності;
- розробка імовірнісної моделі визначення початкового капіталу для організації надійної системи функціонування банку та його підрозділів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ТА МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕННЯ БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок