Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Назва:
МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,31 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ГРЕЧКО Тетяна Костянтинівна
УДК 35.08
МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
25.00.03 – державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДНІПРОПЕТРОВСЬК - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління.
Науковий керівник – |
кандидат економічних наук, доцент
ОМЕЛЬЯНЧУК Анатолій Іванович,
Донецький державний університет управління, проректор із зовнішніх зв’язків та виховної роботи, завідувач-професор кафедри інноваційного менеджменту та управління проектами.
Офіційні опоненти: | доктор філософських наук, професор РЕШЕТНІЧЕНКО Андрій Володимирович,
Академія митної служби України, професор кафедри філософії та соціально-політичних наук;
кандидат наук з державного управління,
КОШОВА Тетяна Василівна,
Запорізький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій,
начальник відділу з навчально-методичних питань
Провідна установа – | Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кафедра державного управління та менеджменту.
Захист відбудеться 15 червня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044,
м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к.104.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул.. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 12 травня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Дрешпак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток України як незалежної, демократичної держави багато в чому забезпечується ефективним функціонуванням державної служби країни. Водночас індикатором наявності громадянського суспільства і демократичної держави є такі основні принципи державної служби як служіння народу, гуманізм і соціальна справедливість, пріоритет прав людини і громадянина, професіоналізм, ініціативність, чесність, відданість справі та інше.
Сучасний період розвитку України характеризується зміною політичних еліт і прагненням до радикального реформування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Дані процеси повинні бути засновані на застосуванні наукового підходу, що включає сучасні теоретичні і практичні інструменти управління соціальними системами в умовах певного ступеня свободи їх основних елементів. Пошук якісної моделі державного управління в умовах демократії не може бути ні скопійований, ні успадкований від інших країн, а повинен формуватися волею його учасників. Тому вдосконалення процесів державного управління, додавання їм нової якості повинно враховувати “людський чинник”, принципи кадрового менеджменту, оскільки ефективність діяльності будь-якої організації знаходиться в прямій залежності від цілей і цінностей персоналу.
Основною проблемою, що потребує розв’язання в Україні у сучасних умовах, є коректний добір, розміщення та мотивація кадрів, зокрема збереження стійкої системи цінностей державних службовців у процесі виконання ними службових обов’язків та забезпечення узгодження їх індивідуальних цілей з цілями державної служби як системи. Цю проблему можливо вирішити за допомогою міждисциплінарних теоретичних підходів, що включають теоретичний та методичний інструментарій загальної теорії систем, теорії державного управління, менеджменту, психології, соціології.
Українські науковці активно досліджують проблеми механізму забезпечення ефективності діяльності державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій (В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок