Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ОСВІТИ В РОЗВИНУТИХ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ

ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ОСВІТИ В РОЗВИНУТИХ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ

Назва:
ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ОСВІТИ В РОЗВИНУТИХ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
44,20 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М.П.ДРАГОМАНОВА
РОМАНОВСЬКИЙ Олександр Олексійович
УДК 37 (09) (477.8) - 378 (09)-(73)
ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ОСВІТИ
В РОЗВИНУТИХ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора педагогічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теорії та історії педагогіки, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Міністерство освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор фізико-математичних наук, професор,
дійсний член АПН України
Шкіль Микола Іванович,
Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова, ректор.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України
Мороз Олексій Григорович,
Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, завідувач кафедри педагогіки і психології вищої школи,
доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України
Ничкало Неля Григорівна,
академік-секретар Відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти АПН України;
доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Луговий Володимир Іларіонович,
Українська академія державного управління при Президентові України, ректор.
Провідна установа: Інститут педагогіки АПН України, лабораторія порівняльної педагогіки, лабораторія трудової підготовки і політехнічної творчості, м. Київ
Захист відбудеться “ 9 ” квітня 2001 року о 1430 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.053.01 в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9).
Автореферат розісланий “_7_” березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Приходько Ю.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Із проголошенням незалежності України її народ має змогу будувати власну державу, обирати модель соціально-економічного розвитку, проводити свою внутрішню та зовнішню політику.
Найважливішим завданням у становленні та зміцненні економічного суверенітету України є формування у мільйонів її громадян інтересів і стимулів до праці, розкріпачення їх інтелектуальних, організаторських, духовних здібностей. Реалізація цього завдання неможлива без усвідомлення того, що народ України, ставши господарем своєї землі, прилучається до світової економічної спільноти, шукає своє місце на глобальному ринку розподілу праці, починає усвідомлювати, що рівень його життя, життя майбутніх поколінь залежатиме від результатів їхньої праці, від умілого управління економікою, від формування та практичної реалізації нового економічного мислення, яке поєднує універсальні засади світової практики із особливостями становлення власного внутрішнього ринку.
Процес трансформації неминуче спричинює зміну різних соціальних структур, наповнює їх функціонування новим змістом. Зазнає змін і система освіти, яка повинна забезпечити підготовку молоді до праці в умовах нових економічних відносин. У зв’язку з цим переосмислюється і посилюється роль економічного виховання: громадяни України повинні зрозуміти суть економічних перетворень, зокрема молоде покоління, прилучившись до витоків підприємницької освіти, повинне забезпечити незворотність економічного зростання держави, гарантувати її розвиток у майбутньому на рівні економічно розвинутих держав світу.
Значні економічні здобутки розвинутих країн світу базуються на державній підтримці розвитку підприємництва, малого бізнесу, приватної ініціативи. Цьому сприяє налагоджена підприємницька освіта і загальна орієнтація всієї системи освіти на підприємництво і бізнес. Підприємницька освіта громадян в таких країнах розглядається як підґрунтя економічного розвитку демократичного суспільства. Цей досвід, на наш погляд, доцільно широко використовувати в Україні, а підготовку вітчизняних підприємців розглядати як необхідну умову економічного розвитку нашої країни у найближчі роки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Реферат на тему: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ОСВІТИ В РОЗВИНУТИХ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок