Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ

УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,14 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Активизация предпринимательства в современных условиях является не
отъемлемой чертой большинства стран, поскольку оно представляет собой
необходимое условие достижения экономического успеха


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАРПОВА ОЛЕНА ІВАНІВНА
УДК 334.012.64:65
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ
 
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів і банківської справи Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Єгоров Петро Володимирович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
декан обліково-фінансового факультету,
завідувач кафедри фінансів і
банківської справи (м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, старший науковий співробітник Брюховецька Наталя Юхимівна, Донецький інститут економіки і господарського права, проректор з наукової роботи (м. Донецьк),
кандидат економічних наук Благодарний Олександр Іванович, Інститут економіко-правових досліджень Національної академії наук України, старший науковий співробітник відділу економіко-правових проблем регіоноведення (м. Донецьк).
Провідна установа: Технологічний університет Поділля Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки (м. Хмельницький).
Захист дисертації відбудеться 17 червня 2003р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд.101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 14 травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Світовий досвід та практика господарювання свідчать, що підприємства малого бізнесу є однією з головних рушійних сил економічного розвитку, ефективним засобом структурної перебудови, подолання диспропорцій на окремих, вузьких сегментах ринку, активізації інноваційної діяльності, розвитку конкуренції, утворення нових робочих місць, зниження безробіття й подолання бідності.
Економічні реформи, що здійснюються в Україні, при всій своїй непослідовності і суперечливості, є умовою становлення та розвитку підприємств малого бізнесу як необхідної складової демократичних перетворень і формування механізму ринкових відносин у державі. Особливої актуальності ці питання набувають у зв'язку з розширенням економічної самостійності регіонів, тому що реалізація регіональних інтересів безпосередньо пов'язана з територіальним господарюванням і, насамперед, із розвитком малих підприємств.
Сьогодні в Україні в цілому і в окремих її регіонах склалась ситуація, коли формування механізмів управління розвитком підприємств малого бізнесу відбувається стихійно, за відсутності належної координації різних форм, методів, інструментів та інститутів, що його здійснюють. Науковий підхід до управління розвитком підприємств малого бізнесу настійно вимагає зміни методів і форм управління цим процесом, удосконалення й узгодження функцій управління ним на всіх рівнях.
Теоретичним і практичним питанням управління розвитком підприємств, у тому складі малого бізнесу, присвячено дослідження таких українських та російських учених, як В.Амітан, О.Амоша, О.Благодарний, А.Блінов, Н.Брюховецька, З.Варналій, В.Вісящев, В.Геєць, М.Іванов, О.Крутик, О.Кужель, М.Лапуста, Ю.Лисенко, В.Мамутов, С.Мочерний, О.Муравйов, О.Невелєв, С.Реверчук, В.Рубе, В.Сизоненко, М.Чумаченко і ін.
Однак, незважаючи на значну кількість досліджень з питань активізації діяльності малого бізнесу, багато проблем залишаються дискусійними і недостатньо розробленими, що не дозволяє ефективно здійснювати управління процесом усебічного та стійкого розвитку підприємств малого бізнесу, підвищення ефективності їх діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок