Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,50 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ОСТАФІЛЬ ОЛЕСЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 338.46 : 336 : 330.322] (477)
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ
НА РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.03 –
економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ковалюк Олексій Миколайович,
Львівський національний університет імені Івана Франка,
професор кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Поплавська Жанна Василівна,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки;
кандидат економічних наук, доцент
Дука Анастасія Петрівна,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри менеджменту
інноваційної та інвестиційної діяльності.
Захист дисертації відбудеться “ 12 ” вересня 2007 р. о 1530 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79008, м. Львів, просп. Свободи, 18, аудиторія 115.
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано “ 8 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Стасишин
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація основних стратегічних напрямів економічної політики передбачає вихід України на якісно новий рівень розвитку, який характеризується ефективним державним регулюванням, динамічним зростанням економіки, високим рівнем соціального забезпечення, політичною стабільністю. Виконання цих завдань значною мірою залежить від ефективності мобілізації та використання інвестиційних ресурсів.
Інвестиції є одним із найважливіших чинників зростання національної економіки. Стимулювання інвестиційних процесів та удосконалення управління інвестиційною діяльністю в умовах формування ринкових відносин господарювання мають першочергове значення для забезпечення економічного зростання.
Інвестиційні процеси в Україні, як і в будь-якій трансформаційній економіці, відбуваються за допомогою взаємопов’язаних державних і недержавних, фінансових та нефінансових інституцій. Особливого значення сьогодні набуває інвестиційна діяльність фінансових посередників на ринку фінансових послуг.
Теоретичні і практичні аспекти управління інвестиційними процесами, функціонування фінансового ринку та ринку фінансових послуг досліджували такі відомі зарубіжні економісти: Є. Брігхем, Л. Дж. Гітман, Дж.-М. Кейнс, Дж. Маршал, Ф. Мишкін, Дж. Сорос, І. Фішер, М. Фрідман, Р. Гарод, У. Шарп, Й. Шумпетер та інші.
Вагомий внесок у висвітлення зазначених проблем зробили вітчизняні вчені О. Барановський, Л. Борщ, О. Василик, Б. Губський, М. Денисенко, А. Дука, С. Злупко, О. Ковалюк, М. Крупка, І. Михасюк, І. Мітюков, С. Панчишин, А. Пересада, О. Підхомний, Ж. Поплавська, С. Реверчук, Л. Співак, В. Федоренко, В. Ходаківська та інші.
Проте, незважаючи на значну кількість праць, присвячених проблемам динаміки інвестицій, інвестиційних процесів, фінансових ринків та ринків фінансових послуг, тема дисертаційної роботи недостатньо розкрита в економічній науці, зокрема, з тих питань, які пов’язані з управлінням інвестиційними процесами за участю фінансових посередників на ринку фінансових послуг. Виникає потреба у подальшому вивченні термінологічного апарату інвестування на ринку фінансових послуг, оцінці інвестиційного середовища діяльності фінансових інститутів в Україні.
Для залучення інвестицій та стимулювання інвестиційної діяльності фінансового сектору потрібно проаналізувати ефективність інвестування фінансових установ, обґрунтувати потенційні можливості зростання його обсягів, визначити ризики суб’єктів ринку фінансових послуг та інструменти їх мінімізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок