Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: Критерії оцінок інженерного захисту фундаментів будівель у складних грунтових умовах

Загрузка...

Критерії оцінок інженерного захисту фундаментів будівель у складних грунтових умовах / сторінка 10

Назва:
Критерії оцінок інженерного захисту фундаментів будівель у складних грунтових умовах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,31 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

2.
Відповідність рівнів захисту будівель від величин уніфікованих критеріїв визначено для найбільш поширених типів складних грунтових умов, прийнятих за базові : просадних грунтів, підроблюваних, сейсмічних, а також підтоплюваних територій, а для інших менш поширених складних умов рівні захисту визначаються за тими самими критеріями за аналогією з відповідними базовими. При практичних розрахунках у кожних умовах уніфіковані критерії розраховують по традиційних для цих умов показниках, отриманих при вишукуваннях.
3. За уніфікованими критеріями у складних грунтових умовах здійснюють оцінку дій грунтових процесів на будівлі, визначають ймовірні ушкодження, з метою вибору оптимальних захисних заходів з витратами, адекватними втратам від ушкоджень, зокрема з таких варіантів заходів:
·
високонадійних, ефективних при великих деформаціях у важких грунтових умовах, що розраховані на сталу нормальну експлуатацію будівель у цих умовах без значних ремонтів;
·
полегшених (звичайної надійності), ефективних у більш легких ґрунтових умовах, що розраховані на запобігання значних руйнувань будівель, але з тимчасовим погіршенням умов експлуатації від ушкоджень, усунення яких потребує ремонту;
·
зведення будівель без захисту, але зі страхуванням від ушкоджень, що ефективно лише у достатньо легких ґрунтових умовах.
4. При протіканні прийнятих за базові деформаційних процесів зрушення над гірничими виробками та просадки на підставі узагальнення зібраних даних про фактичні ушкодження кількох десятків типових будинків при різних величинах деформацій основ, втрат від цих ушкоджень, витрат на захисні заходи при будівництві та відповідних ймовірносних розрахунків визначені рівні головних уніфікованих критеріїв для таких будинків, що визначають області оптимального застосування зазначених трьох варіантів захисту. Для процесів зрушення це рівні деформацій кривизни більше 1,5.10-4 1/м, від 0,4.10-4 до 1,5.10-4 1/м і менше 0,4.10-4 1/м при деформаціях розтягнень-стиснень більше 0,0045, від 0,0012 до 0,0045 та менше 0,0012.
3.
Основні положення дисертації викладені у роботах
1.Каличава Т.Б. Технико-экономические расчеты надежности зданий при деформации грунтовых оснований//Міжвід. науково-техн. зб. наук. праць “Будівельні конструкції”. Вип. 61, т.1. К.,2004, с.282-287.
2.Черный В.Г., Каличава Т.Б. Методы защиты зданий, возводимых в сложных грунтовых условиях //“Современные проблемы строительства”, Сб. трудов ДонстройНИИпроекта, №2 (7), Донецк, 2004, с.50-55.
Автором виконане визначення загальних критеріїв впливу на стан будівель грунтових деформаційних процесів, що протікають у різних формаціях складних грунтових умов.
3.Каличава Т.Б.Защита зданий и сооружений от техногенных подтоплений // Зб. Наукових праць Луганського національного аграрного університету “Технічні науки (Будівництво)”, №45(68), ЛНАУ, 2005.- c.130-137.
4.Каличава Т.Б. Влияние гидрогеологических факторов на надежность грунтовых оснований и сохранность зданий// Міжвід. науково-техн. зб. наук. праць “Будівельні конструкції”. Вип.63. К.,2005 - с. 77-83.
5.Черный В.Г., Каличава Т.Б., Науменко А.А. Сдвижение горных пород над очистными выработками при разработке пластов на больших глубинах и после затопления шахт // “Уголь Украины”, № 3, 2005, с.23-26.
Автором виконано ймовірносні розрахунки сумісного впливу на земну поверхню гірничих виробок, розташованих на глибинах 1000 і більше м, і порожнин та нещільностей від старих розробок на менших глибинах, дію яких активізує процес зрушення над зазначеними виробками
6.Черный В.Г., Каличава Т.Б. Унификация нагрузок и воздействий на конструкции зданий при протекании деформационных процессов в сложных грунтовых условиях//“Современные проблемы строительства”, Сб. трудов ДонстройНИИпроекта, №3 (8), Донецк, 2005 – с.117-121.
Автором виконані дослідження характеру впливів на конструкції будівель різних грунтових деформаційних процесів, на підставі яких було розроблено викладену у статті уніфікацію геотехнічних навантажень і дій на будівлі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Критерії оцінок інженерного захисту фундаментів будівель у складних грунтових умовах

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок