Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ

РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,13 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний університет “Львівська політехніка”
Князь Святослав Володимирович
УДК 338.246
РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ
Спеціальність: 08.02.03. – Організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – Доктор економічних наук, професор Кузьмін Олег Євгенович, Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.
Офіційні опоненти – Доктор економічних наук, професор Калитич Георгій Ілліч, Український інститут науково-технічної і економічної інформації, перший заступник директора. Кандидат економічних наук, доцент Смовженко Тамара Степанівна, Львівський банківський інститут Національного банку України, ректор.
Провідна установа – Одеський державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємств, м.Одеса.
Захист відбудеться “4” травня 2001 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул. С.Бандери, 12, 4 корпус, ауд.301-Б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “3” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко І.Н.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Першочерговим завданням, яке стоїть перед економікою України, є забезпечення економічного зростання. Дослідження вітчизняних та зарубіжних економістів показують, що виконання цього завдання значною мірою залежить від якості управління і в його межах - регулювання державою інвестиційної діяльності. Забезпечивши регульованість інвестиційних потоків, держава може контролювати темпи розвитку як окремих галузей, регіонів, так і національної економіки загалом. Існує потреба в дослідженні можливостей налагодження ефективного державного контролю за інвестиційними потоками.
У науковій літературі значну увагу приділено впливу міжнародного руху капіталу на національні економіки; мотивації іноземних інвесторів; чинникам, які слід брати до уваги при моделюванні сприятливого інвестиційного клімату; умовам, які необхідні для забезпечення ефективного управління інвестиційним процесом. Найвідомішими у цих напрямках є праці В.Беренса, Л.Гітмана, Д.Джонка, Дж.Сороса, І.Бланка, Л.Лазебника, О.Кузьміна, В.Козика, Я.Плоткіна, М. Колісника, А.Пересади, Б.Квасюка, І.Михасюка, А.Омельченка, В.Шевчука, П.Рогожина, В.Герасимчука, А.Гойка та інших. Незважаючи на велику кількість наукових праць і значні досягнення в теорії і практиці управління інвестуванням, є частина питань, які залишаються постійним об'єктом дискусій. Значною мірою суперечності виникають через відсутність чіткості у формулюванні окремих термінів і понять.
До дискусійних питань, які безпосередньо стосуються обраної теми і які залишаються об'єктом обговорень, є формування підходів до забезпечення сприятливого інвестиційного клімату; проблема вибору оптимального методу управління ефективністю інвестування у конкурентних умовах. Крім того, надзвичайно мало уваги у літературі приділяється взаємозв'язку і взаємозалежності між обсягом інвестиційних потоків, напрямками їх руху, ефекту від інвестування і рішеннями, прийнятими для досягнення позитивного інвестиційного ефекту.
Пошук можливостей розв'язання вказаних проблем у дисертаційній роботі націлено на підвищення ефективності регулювання інвестиційної діяльності.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок дисертаційного дослідження пов'язаний з держбюджетною темою кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка” ДБ/Корпорація “Розробка системи корпоративного управління в умовах реформування економіки,” затвердженої рішенням НТР ДУ “Львівська політехніка”, протокол №12 від 21.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок