Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ВОДЯНОЇ ПАРИ НА ПОВЕРХНІ ВІЛЬНОГО СТРУМЕНЯ РІДИНИ

ТЕПЛООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ВОДЯНОЇ ПАРИ НА ПОВЕРХНІ ВІЛЬНОГО СТРУМЕНЯ РІДИНИ

Назва:
ТЕПЛООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ВОДЯНОЇ ПАРИ НА ПОВЕРХНІ ВІЛЬНОГО СТРУМЕНЯ РІДИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,88 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
Український державний університет харчових технологій
Рогоза Олег Борисович
УДК 536.2, 664.1
ТЕПЛООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ВОДЯНОЇ ПАРИ
НА ПОВЕРХНІ ВІЛЬНОГО СТРУМЕНЯ РІДИНИ
Спеціальність 05.14.06 - технічна теплофізика та
промислова теплоенергетика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному університеті харчових технологій.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
ВАСИЛЕНКО Сергій Михайлович,
завідувач кафедри теплотехніки УДУХТ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ТКАЧЕНКО Станіслав Йосипович,
завідувач кафедри теплоенергетики,
газопостачання та інженерного
забезпечення будівництва Вінницького
державного технічного університету;
кандидат технічних наук
БАРАБАШ Петро Олексійович,
завідувач НДЛ кафедри теоретичної та
промислової теплотехніки Національного
технічного університету «Київський
політехнічний інститут».
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики НАН
України.
Захист відбудеться 1 березня 2000 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої ради К 26.058.05 при Українському державному університеті харчових технологій за адресою:
252033, м. Київ, вул. Володимирська, 68, спеціалізовані ради УДУХТ, ауд. 311.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці УДУХТ за адресою: 252033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий 1 лютого 2000 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд.техн. наук В. М. Філоненко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ<Заголовок стр. частини>ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи<Заголовок подраздела>Актуальність роботи
Утилізація теплової енергії вторинних енергоресурсів технологічних установок і апаратів котельних, дизельних і газотурбінних установок, регенерація теплової енергії в останніх, нагрівання води в контактних водопідігрівниках, випарне охолодження і гігроскопічне опріснення води, тепло- та вологооброблення повітря і вологісне очищення газів - ось далеко не повний перелік застосування контактних апаратів. Це пояснюється, по-перше, простотою їхньої конструкції і незначною металомісткістю порівняно з рекуперативними теплообмінниками, можливістю виготовлення з неметалевих матеріалів; по-друге - підвищенням ефективності установок завдяки повнішому використанню теплової енергії, можливості поліпшення параметрів термодинамічного циклу, регулюванню витрати робочого тіла, внутрішньому охолодженню або нагріванню установки; по-третє - можливістю створення нових установок та їхніх технічних систем, що забезпечують скорочення витрат палива, води, матеріалів, збільшення потужності, поліпшення умов праці та зменшення забруднення навколишнього середовища.
Контактні апарати широко застосовуються в харчовій промисловості, у першу чергу в цукровій, спиртовій та виноробній галузях. У цукровому виробництві на сьогодні найпоширенішими є контактні апарати, в яких вода розпилюється за допомогою відцентрових форсунок, та протитечійні каскадні підігрівники. Але у цих конструкцій розподілу рідини є ряд важливих недоліків, що спонукає до пошуку ефективніших систем.
Аналіз свідчить про перспективність застосування конструкції каскадного апарата з щілинними вирізами бортів полиць. На сьогодні у літературі практично немає результатів досліджень тепломасообмінних процесів в апаратах такого типу. Це ускладнює розроблення контактних апаратів, технічних установок і систем, оптимізацію за режимними і конструктивними параметрами, вибір засобів організації автоматичного регулювання, порівняння апаратів за ефективністю, пошук напрямів удосконалення та розширення меж застосування.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами<Заголовок подраздела>Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційна робота виконана відповідно до наукового напряму УДУХТ «Розробка нових основ тепломасообмінних процесів харчових виробництв з метою створення нового обладнання, засобів автоматизації та механізації», затвердженого вченою радою КТІХП 29 січня 1993 року, протокол №6, та науково-дослідної теми «Створити теоретичне, розрахункове та методичне забезпечення розробки та впровадження в харчову промисловість високоефективних тепломасообмінних апаратів з безпосереднім контактом фаз» [наказ Міносвіти №37 від 19 березня 1998 року].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ТЕПЛООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ВОДЯНОЇ ПАРИ НА ПОВЕРХНІ ВІЛЬНОГО СТРУМЕНЯ РІДИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок