Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,09 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АНДРІЄНКО Володимир Миколайович
УДК 330.115:658.1
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ
СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі Економічної кібернетики (м. Донецьк).
Науковий консультант | доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри Економічної кібернетики (м. Донецьк)
Офіційні опоненти
доктор економічних наук, професор Тимчук Микола Федорович, Інститут муніципального менеджменту та бізнесу Міністерства освіти і науки України, ректор (м. Київ)
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, АТЗТ ДАНКО, перший віце – президент (м. Донецьк)
доктор економічних наук, професор Пушкар Олександр Іванович, Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри обчислювальної техніки та програмування (м. Харків)
Провідна установа
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 3 липня 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.101 в Донецькому національному університеті Міністерства освіти та науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а (8 уч. корпус), ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти та науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 31 травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Піднесення, що намітилося в економіці України, привело до реальних якісних і кількісних змін зовнішніх і внутрішніх умов діяльності економічних об'єктів. До них слід віднести нестабільність економічного середовища, його динамічні зміни, нові високоефективні (як правило, імпортні) технології, які використовуються для забезпечення виживання в конкурентній боротьбі, що пояснює виникнення нових вимог до управління економічними об'єктами. Під економічним об'єктом розуміється будь-який суб'єкт господарювання – юридична особа, яка поєднує множину технологій, засобів і предметів праці, працівників, поєднаних структурно і функціонально, і що створюють у процесі взаємодії продукцію чи послуги.
Глобалізація бізнесу, роздержавлення економіки, загострення конкуренції, масове проникнення в системи управління економічних об'єктів нових інформаційних технологій (ІТ), розширення можливостей окремого працівника, що володіє повним набором засобів ІТ, привели до загострення проблем, що виникають перед керівництвом економічних об'єктів: у реалізації готової продукції і наданих послуг; в удосконаленні організаційних структур управління і встановленні чіткого розмежування функцій між структурними підрозділами; у маркетингових дослідженнях і формуванні стратегії; в ефективному управлінні грошовими ресурсами і інші. Це формує вимоги до гнучкості систем управління і визначає необхідність пошуку нових методів, що забезпечують керованість економічних об'єктів.
Особливе місце в ряді цих факторів займає зневага до питань виробки і реалізації стратегії розвитку і функціонування економічного об'єкту, що не дозволяє вирішити проблеми його реструктуризації і диверсифікації виробництва, без яких, у свою чергу, неможливо знизити рівень витрат і тим самим підвищити конкурентоспроможність виробленої продукції.
Слід зазначити, що через надзвичайно низькі інвестиційні можливості сучасних економічних об'єктів рішення стратегічних задач здійснюється тільки за рахунок внутрішніх резервів:
вибору придатної схеми побудови системи управління, що має підвищені мотиваційні характеристики;
створення принципово нової системи управління фінансовими потоками, що забезпечує ощадливу витрату обмежених ресурсів шляхом підвищення якості їхнього обліку, ефективного використання, зниження інфляційних втрат;
створення ефективної системи управління персоналом, найбільш адекватної стратегії, що забезпечує його підбір, навчання і переміщення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ РЕІНЖИНІРИНГУ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок