Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО ( на матеріалах підприємств харчової промисловості України)

ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО ( на матеріалах підприємств харчової промисловості України)

Назва:
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО ( на матеріалах підприємств харчової промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,80 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
ІЛЬЧЕНКО ЛЮДМИЛА БОРИСІВНА
УДК 657.47
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО
( на матеріалах підприємств харчової промисловості України)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Зотов Володимир Олександрович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана, кафедра аудиту
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна,
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор
Джога Роман Теодорович
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана, професор кафедри обліку
в кредитних і бюджетних установах
та економічного аналізу
Провідна установа Одеський державний економічний університет,
кафедра обліку і аудиту Міністерства освіти і науки
України, м. Одеса

Захист відбудеться „ 12 ” травня 2006 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий „ 12 ” квітня 2006р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук,
професор А.М.Герасимович
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нові економічні умови, перехід на національні стандарти бухгалтерського обліку значно розширюють можливості підприємств у визначенні основних аспектів методології, методики та організації обліку витрат. Важливе значення при цьому належить як фінансовому, так і внутрішньогосподарському (управлінському) обліку витрат.
З метою прийняття своєчасних управлінських рішень в умовах постійної динаміки ринкової кон’юнктури підприємства харчової промисловості потребують достовірної інформації про витрати на виробництво і собівартість продукції, яку надає бухгалтерський облік і аналіз.
Загальні проблеми обліку витрат і калькулювання собівартості продукції досліджувались багатьма вченими-економістами. Значну увагу їм приділяли в своїх працях М.Білуха, Ф.Бутинець, Б.Валуєв, С.Голов, А.М.Герасимович, З.Гуцайлюк, В.Єфіменко, С.Зубілевич, А.Кузьмінський, М.Кужельний, Ю.Літвін, В.Лінник, В.Сопко, М.Чумаченко та ін. Питання автоматизації обліку витрат і процесу калькулювання достатньо широко освітлені авторами В.Брагою, Ю.Веригою, В.Завгороднім, Л.Чернелевським.
Серед зарубіжних авторів, що заклали основи розвитку теорії калькулювання, варто виділити праці К.Друрі, Д.Л.Нікольсона і Д.Рорбаха, Р.Ентоні, Х.Еберта, К.Р.Томаса, Р.Мюллендорфа і М.Карренбауера.
Ключові положення теоретичної концепції, що мають відношення до розвитку теорії обліку витрат викладені у працях Б.І.Валуєва, де автор розглядає питання оперативного обліку витрат у взаємозв'язку з проблемами оперативного економічного аналізу. Питання розвитку теорії економічного аналізу витрат й удосконалювання методів господарювання розкриті у працях М.С.Пушкаря, Є.В.Мниха, В.М.Івахненка, М.Я.Корбова, С.І.Шкарабана, М.І.Баканова й А.Д.Шеремета, Т.М.Мельничук та інших.
Одержані протягом багатьох років результати теоретичних і практичних розробок з проблем удосконалення обліку витрат на виробництво мають велике значення для розвитку вітчизняної теорії обліку витрат і калькулювання собівартості продукції. Проте, вимагають практичної реалізації питання застосування системного підходу до обліку витрат на виробництво і створення на цій основі інтегрованої системи бухгалтерського обліку, залишаються невирішеними питання організації інтегрованого обліку, недостатньо зорієнтований на умови ринкової економіки економічний аналіз витрат на виробництво, повною мірою не використовуються можливості перспективного аналізу, рівень обґрунтованості оцінювання програмного забезпечення у практичній діяльності підприємств харчової промисловості недостатній.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО ( на матеріалах підприємств харчової промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок