Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ СИСТЕМИ ШТАМПУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ ОБЛИЦЮВАННЯ КУЗОВІВ АВТОБУСІВ НА БАГАТОКОНТУРНИХ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНИХ ПРЕСАХ

ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ СИСТЕМИ ШТАМПУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ ОБЛИЦЮВАННЯ КУЗОВІВ АВТОБУСІВ НА БАГАТОКОНТУРНИХ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНИХ ПРЕСАХ

Назва:
ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ СИСТЕМИ ШТАМПУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ ОБЛИЦЮВАННЯ КУЗОВІВ АВТОБУСІВ НА БАГАТОКОНТУРНИХ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНИХ ПРЕСАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,69 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Войтків Станіслав Володимирович
УДК 621.983.044
ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ СИСТЕМИ
ШТАМПУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ ОБЛИЦЮВАННЯ КУЗОВІВ АВТОБУСІВ
НА БАГАТОКОНТУРНИХ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНИХ ПРЕСАХ
Спеціальність 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків–2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Тараненко Михайло Євгенович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”, м. Харків,
професор кафедри технології виробництва
літальних апаратів.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Драгобецький Володимир В'ячеславович,
Кременчуцький державний політехнічний університет, м. Кременчук,
професор кафедри технології машинобудування;
кандидат технічних наук, доцент
Павленко Віталій Миколайович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”, м. Харків,
доцент кафедри теоретичної механіки
та машинознавства.
Провідна установа – Державне підприємство “Завод ім. В.О. Малишева”
Міністерства промислової політики України,
м. Харків.
Захист відбудеться „ 11 ” січня 2006 р. о 1430 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д64.050.10 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 05.12.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д64.050.10 Бортовий В.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Стан сучасного вітчизняного автобусобудування обумовлений декількома обставинами, що істотно обмежують випуск конкурентноспроможних і відносно дешевих автобусів, вкрай необхідних вітчизняним перевізникам.
У цілому потреби України, Росії й інших країн СНД в автобусах різних класів і різноманітного функціонального призначення оцінюються сумою близько одного млрд. доларів США.
Існуюче виробництво автобусів в Україні зосереджено на восьми заводах, велику частину яких переорієнтовано на виготовлення автобусів з авторемонтних підприємств, що не мають відповідного устаткування для виготовлення автобусів. Відсутність на цих заводах сучасних технологічних процесів та фінансових можливостей для нормального технологічного оснащення виробництва здорожує моделі автобусів, які випускаються на них, погіршує їхній зовнішній вигляд і технічний рівень у цілому.
Слід зазначити, що автобусне виробництво в більшості випадків є дрібносерійним, і цим воно істотно відрізняється від виробництва легкових чи вантажних автомобілів.
Вартість виготовлення кузовів автобусів з листових матеріалів становить істотну частину собівартості всього автобуса.
Між іншим, в Україні існує та використовується цілий ряд технологічних процесів і обладнання для сучасного і ефективного виробництва листових деталей. До них належать процеси електрогідравлічного штампування великогабаритних деталей, пневмоударного штампування деталей складних форм, штампування вибухом та ряд інших. Однак конструкції кузовів автобусів, що проектуються, у більшості не відповідають критеріям технологічності, що пред’являються щодо деталей, виготовлюваних з застосуванням таких техпроцесів або іншим вимогам сучасного виробництва.
Таким чином, великі потреби ринку пасажирських перевезень в автобусах різних класів і різного функціонального призначення та відсутність сучасного їх виробництва на підприємствах України, Росії й інших країн СНД, особливості й проблеми сучасного автобусобудування в цілому й нерозвиненість виробничих і технологічних систем в автобусному виробництві зумовлюють актуальність теми дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ СИСТЕМИ ШТАМПУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ ОБЛИЦЮВАННЯ КУЗОВІВ АВТОБУСІВ НА БАГАТОКОНТУРНИХ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНИХ ПРЕСАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок