Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОБЛЕМИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ В ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ КАРПАТ

ПРОБЛЕМИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ В ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ КАРПАТ

Назва:
ПРОБЛЕМИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ В ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ КАРПАТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,79 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
КОТИК ЗИНОВІЙ ОМЕЛЯНОВИЧ
УДК 528.711
ПРОБЛЕМИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИХ
ГАЗОПРОВОДІВ В ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ КАРПАТ
05.24.04 – кадастр та моніторинг земель
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник– доктор технічних наук, професор Перович Лев Миколайович, завідувач кафедри “Кадастр територій” Національного університету “Львівська політехніка”.
Офіційні опоненти:
заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Черняга Петро Гервазійович, Український державний університет водного господарства та природокористування, декан факультету землеустрою і геоінформитики, завідувач кафедри землеустрою,геодезії та геоінформатики;
доктор технічних наук, професор Гладких Ігор Іванович, Одеська національна морська академія, завідувач кафедри гідрографії і морської геодезії.
Провідна установа:
науково-виробничий центр “Техдіагаз” НАК “Нафтогаз України”, м. Київ.
Захист відбудеться “ 3 ” липня 2004 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.052.13 у Національному університеті “Львівська політехніка”за адресою: ауд. 518 ІІ навч. корпусу, вул. Ст.Бандери, 12, м. Львів.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів - 13, вул. Ст. Бандери, 12.
Автореферат розісланий “ 1 ” червня 2004р.
В. о. вченого секретаря спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Т.Г. Шевченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реструктуризація народного господарства України, облік і оцінка землі, природних ресурсів та всієї виробничої інфраструктури вимагають суттєвого вдосконалення системи реєстрації та моніторингу вищевказаних об’єктів, розробки нових методів управління ними та раціонального використання. В повній мірі це відноситься до нафтогазового комплексу країни. Для вирішення цієї важливої народногосподарської проблеми необхідна повна і всестороння інформація про стан лінійної частини газопроводів, компресорних станцій, підземних сховищ газу, іншу інфраструктуру тощо.
Карпатський регіон, а це 6 держав Європи: Україна, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія і Польща найбільш насичений мережами нафтогазопроводів та інших комунікацій. Їх будівництво велося в різні періоди. Деякі з них перейшли критичну межу безпеки, а інші наближаються до неї. Проектування і будівництво в деяких пунктах було недостатньо обґрунтованим, не враховувались прилеглі до мереж території, використання земель в сільському та лісовому господарствах, недостатні інженерно-геологічні обстеження, про що свідчать зсуви на ділянках трас. Недостатньо вивчений вплив побудованих мереж на природне середовище, забруднення повітря, ґрунти, рослинний покрив та водний басейн.
Протяжність магістральних газопроводів на теренах нашої держави близько 5000 км, з них 3000 км – це відгалуження від трас магістральних газопроводів.
В наш час необхідним є зв’язок у вивченні (обґрунтуванні) технічного стану трас магістральних газопроводів (МГ) і розробки заходів по удосконаленню засобів з експлуатації цих мереж з урахуванням природних факторів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вирішення проблем визначення місць екстремальної негативної дії на об’єктах газового господарства є одним з найважливіших факторів забезпечення безпеки експлуатації газових мереж. Робота виконана в рамках державних, галузевих і науково-дослідних програм на підставі таких документів:
1. Постанова Кабінету Міністрів “ Про подальший розвиток мережі газопостачання України”, № 456 від 4.02.1998р.
2. Постанова НАК “Нафтогаз України” “Про посилення контролю за роботою газопроводів і споруджень, розташованих на них”, № 45 від 23.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПРОБЛЕМИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИХ ГАЗОПРОВОДІВ В ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок