Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ В ОФІЦЕРІВ СТРУКТУРИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВМІНЬ ПРОЕКТУВАННЯ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

ФОРМУВАННЯ В ОФІЦЕРІВ СТРУКТУРИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВМІНЬ ПРОЕКТУВАННЯ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ В ОФІЦЕРІВ СТРУКТУРИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВМІНЬ ПРОЕКТУВАННЯ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,16 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ЛИТВИНОВСЬКИЙ Євген Юрійович
УДК 371.2:355.332
ФОРМУВАННЯ В ОФІЦЕРІВ СТРУКТУРИ
ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВМІНЬ ПРОЕКТУВАННЯ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії оборони України, Міністерство оборони України, м. Київ.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент ЯГУПОВ Василь Васильович, Науково-методичний центр військової освіти Міністерства оборони України, начальник, м. Київ.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор ДУБАСЕНЮК Олександра Антонівна, Житомирський державний педагогічний університет імені Івана Франка, проректор з наукової роботи, міжнародних та регіональних зв’язків;
кандидат педагогічних наук, доцент КОЛОДІЙ Ігор Степанович, Військовий ордена Червоної Зірки ім. гетьмана Петра Сагайдачного інститут Національного університету „Львівська політехніка”, заступник начальника кафедри технічних засобів інформації та культурно-просвітницької роботи, м. Львів.
Провідна установа: | Національна академія внутрішніх справ України, кафедра кадрової роботи та педагогіки, Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться “10” грудня 2003 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України (04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9).
Автореферат розісланий “9” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Цибульська Г.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Успішна реалізація Програми реформування та розвитку Збройних сил України (ЗСУ) на період до 2005 року суттєво залежить від високого рівня морально-психологічного стану (МПС) особового складу, створення умов для його саморозвитку, самовдосконалення і самоактуалізації у військово-професійній діяльності. Це – мета і водночас результат спеціально організованого виховного процесу у військових частинах, який на основі гуманізації і демократизації повинен забезпечити суб’єктність всіх його учасників. Організація сучасного виховного процесу в ЗСУ вимагає вирішення багатьох організаційних, методичних та інших проблем. У зв’язку з цим система підготовки офіцерів-організаторів виховної роботи – заступників командирів військових частин з виховної роботи потребує науково-теоретичного обґрунтування.
Аналіз наукових джерел засвідчив, що серед них обмаль сучасних праць, присвячених оптимальному вирішенню теоретико-методологічних і методичних проблем організації виховного процесу в ЗСУ, професійної підготовки офіцерів структури виховної роботи, у тому числі оперативно-тактичної ланки управління. Тим часом, стан бойової та мобілізаційної готовності військ свідчить про те, що рівень підготовленості цих фахівців не в повному обсязі відповідає вимогам реформування ЗСУ. Одна із причин такого стану – недоліки в організації навчально-виховного процесу (НВП) у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ), який недостатньо спрямований на формування компетентності слухачів до професійної діяльності. Суттєвим недоліком їх підготовки є розрив теорії навчання з практикою військ, між сучасними вимогами професійної діяльності та рівнем моделювання її видів у НВП.
Важливим видом професійної діяльності офіцерів-організаторів виховного процесу, що визначається її специфічністю та поєднує теорію і практику, є проектування. На його важливості наголошували А.С. Макаренко, В.О. Сухомлинський, Г.С. Костюк, на значущості проектувальної діяльності в сучасних умовах акцентують увагу І.Д. Бех, І.А. Зязюн, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ В ОФІЦЕРІВ СТРУКТУРИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВМІНЬ ПРОЕКТУВАННЯ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок