Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ БІЗНЕС-МОДЕЛІ ПІДПРИЄМСТВА (за матеріалами підприємств харчової промисловості України)

ФОРМУВАННЯ БІЗНЕС-МОДЕЛІ ПІДПРИЄМСТВА (за матеріалами підприємств харчової промисловості України)

Назва:
ФОРМУВАННЯ БІЗНЕС-МОДЕЛІ ПІДПРИЄМСТВА (за матеріалами підприємств харчової промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,78 KB
Завантажень:
535
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
міністерство освіти і науки україни
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РЕВУЦЬКА НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА
УДК 65.011.3
ФОРМУВАННЯ БІЗНЕС-МОДЕЛІ ПІДПРИЄМСТВА
(за матеріалами підприємств харчової промисловості України)
Спеціальність 08.06.01.- Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
 
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник кандидат економічних наук, професор
Швиданенко Генефа Олександрівна
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри економіки підприємств
Офіційні опоненти – |
доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії економічних наук України
Козаченко Сергій Вікторович
Міжнародний центр розвитку підприємництва і менеджменту,
директор
кандидат економічних наук, доцент
Пестрецова Ольга Іванівна
Центр бізнес-технологій ТОТ,
директор
Провідна установа |
Національний університет “Львівська політехніка” МОН України, кафедра економіки підприємств та інвестицій, м. Львів
Захист відбудеться "21" жовтня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий "21" вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор |
О.С.Федонін
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Важливими ознаками сучасного господарського середовища є загострення конкуренції між національними та іноземними виробниками; поява нових видів ризиків у підприємницькій діяльності, які мають не лише економічну, а й соціальну та політичну природу; періодичні коливання фінансових ринків, що змінюють швидкість і напрями руху капіталу. В таких мінливих умовах особливо актуальним є забезпечення ефективного функціонування господарюючих суб’єктів, підтвердженням якого є збільшення ринкової вартості підприємства, що стає можливим завдяки формуванню його конкурентоспроможної моделі бізнесу.
Процеси формування бізнес-моделей знаходяться у площині наукових досліджень сучасних аспектів управління підприємством, що перебувають у полі зору зарубіжних і вітчизняних науковців. Однак, окремі теоретичні і практичні питання досі не отримали комплексного наукового обґрунтування. В дослідженнях традиційно аналізується загальна проблема управління підприємством, а бізнес-моделюванню (діловому моделюванню) не приділяється достатньої уваги.
Існуючий стан проблеми, а також трансформаційний характер вітчизняної економіки свідчать, що найбільш важливими теоретичними і прикладними аспектами, що потребують подальшого розпрацювання, є: поглиблення сучасної парадигми управління підприємством через розвиток теоретичних положень концепції бізнес-моделювання; уточнення поняття “бізнес-модель” підприємства; визначення основних елементів та обґрунтування технології формування бізнес-моделі; систематизація та узагальнення сучасних методик стратегічного аналізу; формування комплексної системи оцінки ефективності бізнес-моделі підприємства.
Значущість та актуальність визначених напрямків дослідження зумовили вибір теми дисертації, її структуру та цільову спрямованість.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Київського національного економічного університету на тему “Сучасний розвиток і система управління підприємствами (об’єднаннями) у ринкових умовах господарювання” реєстраційний номер 0100U004558. Автором самостійно розроблено підрозділ “Формування конкурентоспроможних бізнес-моделей підприємств”.
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ БІЗНЕС-МОДЕЛІ ПІДПРИЄМСТВА (за матеріалами підприємств харчової промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок