Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЩІЛЬНІ БЕТОНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ НА ЗАПОВНЮВАЧАХ ІЗ КАМ

ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЩІЛЬНІ БЕТОНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ НА ЗАПОВНЮВАЧАХ ІЗ КАМ

Назва:
ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЩІЛЬНІ БЕТОНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ НА ЗАПОВНЮВАЧАХ ІЗ КАМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,55 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Попов Сергій Володимирович
УДК 666. 973. 2
ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЩІЛЬНІ БЕТОНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ
ВЛАСТИВОСТЯМИ НА ЗАПОВНЮВАЧАХ ІЗ КАМ'ЯНОВУГІЛЬНИХ І
АНТРАЦИТОВИХ ЗОЛОШЛАКОВИХ МАТЕРІАЛІВ ТЕС ДОНБАСУ
05. 23.05. - Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України та у державному проектному і науково-дослідному інституті промислового будівництва ?Донецький ПромбудНДІпроект? Української державної будівельної корпорації Укрбуд.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Братчун Валерій Іванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Вировий Валерій Миколайович, Одеська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри ?Виробництво будівельних виробів і конструкцій?;
кандидат технічних наук Рідкозубов Олександр Олексійович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент кафедри будівництва і експлуатації автомобільних доріг.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України (кафедра ?Технологія будівельних матеріалів, виробів і конструкцій?).
Захист дисертації відбудеться 18 вересня 2003 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д12.085.01 Донбаської державної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус №1, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий 14 серпня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Югов А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При згорянні вугілля на теплових електростанціях утворюються золи та шлаки, вихід яких в Україні щорічно складає 7-9 млн. тонн (50 - 200 грамів золи на 1 кВт·г вироблюваної електроенергії). Відвали золошлакових сумішей (ЗШС) є джерелами інтенсивного забруднення біо- і гідросфери. Особливо гостро шкідливий вплив золошлакових відвалів виявляється в такому промисловому і густозаселеному регіоні України, як Донбас, де розміщено шість великих електростанцій.
Ефективним напрямком використання мінеральних паливних відходів ТЕС є застосування ЗШС як заповнювачів бетону. Донецький регіон є найбільшим в Україні споживачем бетонів зі спеціальними властивостями, серед яких - підвищені температурна і корозійна стійкість, адгезійно-когезійна міцність. Під час реконструкції промислових підприємств Донбасу виконуються роботи з посилення і відновлення конструкцій. Бетони для посилення конструкцій повинні забезпечувати надійне зчеплення зі старим бетоном. Для виготовлення таких бетонів використовуються високоякісні природні заповнювачі. Заміна цих матеріалів техногенною сировиною сприятиме значному скороченню матеріало- і енергоємності виробництва будівельних матеріалів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру було виконано в рамках державної ?Програми використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року? (затверджено Постановою КМУ від 28 червня 1997 р., №668); при виконанні кафедральної науково-дослідної теми ДО-2-5-96 ?Композиційні будівельні матеріали підвищеної довговічності на основі відходів промисловості й енергозберігаючих технологій їх виробництва? та державної науково-дослідної теми №0102U005641 ?Дослідження властивостей дрібнозернистих щільних бетонів на основі паливних відходів ТЕС Донбасу? (замовник - Українська державна корпорація ?Укрбуд?, 2002 – 2003 р., код тематичної рубрики 67.09.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЩІЛЬНІ БЕТОНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ НА ЗАПОВНЮВАЧАХ ІЗ КАМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок