Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИСОКОПРОДУКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОТОКОЛІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ НА БАЗІ ОПЕРАЦІЙ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ

ВИСОКОПРОДУКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОТОКОЛІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ НА БАЗІ ОПЕРАЦІЙ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ

Назва:
ВИСОКОПРОДУКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОТОКОЛІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ НА БАЗІ ОПЕРАЦІЙ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,37 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
”КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Рамзі Анвар Саліба Сунна
(Йорданія)
УДК 004.4 (043.2)
ВИСОКОПРОДУКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОТОКОЛІВ ЗАХИСТУ
ІНФОРМАЦІЇ НА БАЗІ ОПЕРАЦІЙ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ
Спеціальність 05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України ”Київський політехнічний інститут” на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник – член –кореспондент Національної Академії Наук
України, доктор технічних наук, професор
Самофалов Костянтин Григорович,
НТУУ ”КПІ”, радник ректора
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Печурін Микола Капітонович,
Національний авіаційний університет, професор
кафедри обчислювальних машин, систем та мереж
кандидат технічних наук,
Алішов Надір Ісмаіл-огли,
Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова НАН
України, провідний науковий співробітник.
Провідна установа: Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є.Пухова НАН України, відділ
спеціальних засобів моделювання
Захист відбудеться 16 жовтня 2006 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ ”КПІ” (м. Київ, проспект Перемоги 37, корп.18,ауд.306)
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, вченому секретарю НТУУ ”КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 14 вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 Орлова М.М.
кандидат технічних наук, доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з домінуючих тенденцій сучасного етапу розвитку інформаційних технологій є інформаційна інтеграція на основі комп’ютерних мереж. Забезпечуючи якісно більш високий рівень розв’язання прикладних задач, інформаційна інтеграція розширюється на всі рівні комп’ютерної обробки інформації, включаючи вбудовані мікропроцесори та мікроконтролери, які на теперішній час складають більше половини термінальних пристроїв комп’ютерних мереж.
Важливою передумовою ефективної взаємодії обчислювальних терміналь-них пристроїв в комп’ютерних мережах є забезпечення високої продуктивності при реалізації ними існуючих мережових протоколів. Найбільш критичними з точки зору обчислювальної реалізації протоколів мережового обміну є операції модулярної арифметики, що виконуються над числами великої розрядності, яка значно перевищує розрядність процесорів. Такі обчислення передбачуються існуючими протоколами захисту інформації в мережах.
Для широкого класу протоколів, що використовують технологію відкритих ключів рівень захищеності прямо пов’язаний з розряд-ністю чисел, якими вони оперують. На теперішній час, для досягнення прийнят-ного для більшості застосувань рівня захищеності, необхідна довжина чисел становить 1024-2048 розрядів з перспективою її зростання в найближчі роки до 4096.
Зростання розрядності чисел, з якими оперують існуючі протоколи захисту інформації в мережах призводить до сповільнення їх реалізації на комп’ютерах загального призначення. З особливою гостротою ця проблема стоїть для малорозрядних вбудованих мікропроцесорів та мікроконтролерів.
З іншого боку, стала тенденція росту пропускної здатності каналів передачі даних комп’ютерних мереж вимагає адекватного зростання швидкості реалізації протоколів захисту інформації як на комп’ютерах загального призначення, так і на малорозрядних мікроконтролерах.
Наведені фактори визначають розробку нових підходів до прискорення програмної реалізації операцій модулярної арифметики при їх застосування в протоколах захисту інформації, як важливу та актуальну проблему, від вирішення якої значною мірою залежить ефективність локальних та глобальних комп’ютерних мереж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИСОКОПРОДУКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОТОКОЛІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ НА БАЗІ ОПЕРАЦІЙ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок