Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУВАННЯМ І СКЛАДУВАННЯМ ВАНТАЖІВ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ (на прикладі Українського Причорномор’я)

МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУВАННЯМ І СКЛАДУВАННЯМ ВАНТАЖІВ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ (на прикладі Українського Причорномор’я)

Назва:
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУВАННЯМ І СКЛАДУВАННЯМ ВАНТАЖІВ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ (на прикладі Українського Причорномор’я)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Одеський національний морський університет
Боделан Ігор Володимирович
УДК 658.012.122:656.07
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУВАННЯМ І СКЛАДУВАННЯМ ВАНТАЖІВ
У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ
(на прикладі Українського Причорномор’я)
Спеціальність 05.22.01 – “Транспортні системи”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор Постан Михайло Якович, Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри “Менеджмент і маркетинг”
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор Панарін Петро Якович, Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри “Морські перевезення”
кандидат технічних наук Леснік Олександр Семенович, директор науково-дослідного проектно-конструк-торського інституту морського флоту України Міністерства транспорту України
Провідна установа: |
Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України м. Київ, кафедра “Транспортні системи і маркетинг”
 
Захист дисертації відбудеться 15.10.2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ОНМУ за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
Автореферат розісланий 24.04.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01
кандидат технічних наук, доцент О.Г. Шибаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Транспортна політика України ґрунтується на принципах загальної транспортної політики країн Європейського Союзу й інтеграції її транспортно-дорожнього комплексу (ТДК) у загальний європейський транспортний простір. Важливу роль у цьому процесі інтеграції відіграють міжнародні транспортні коридори (МТК), частина яких проходить через територію й акваторію України. Суттєве значення для ефективної роботи МТК має організація їхнього стабільного завантаження, заснована на застосуванні концепцій логістики та iнтермодалізму. Досвід захiдно-європейських країн показує доцільність створення мережі логiстичних центрів і високу ефективність їхньої діяльності. Зокрема, багато закордонних логiстичних центрів успішно функціонують на базі великих морських портів. Перенесення цього прогресивного досвіду на підприємства, що обслуговують ТДК України, буде сприяти його відродженню і розвитку, зростанню транзитних і експортно-імпортних перевезень.
Застосування логістики на транспорті відноситься до порівняно молодих напрямків транспортної науки і породжує багато невирішених наукових проблем, пов'язаних із проектуванням транспортних логiстичних систем (ТЛС), оптимізацією їхніх техніко-експлуатаційних параметрів і оптимальним управлінням їх діяльністю. Потребує подальшого розвитку за допомогою тієї чи іншої формалізованої мови прикладного системного аналізу (теорії динамічних систем, теорії автоматів, теорії масового обслуговування та ін.) класифікація різних типів ТЛС. Рішення перерахованих проблем дозволить удосконалити необхідний теоретичний фундамент для наступної розробки інженерних методик, що можуть бути використані при проектуванні реальних ТЛС та управлiннi їх роботою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає загальному напрямку і змісту держбюджетної теми “Методологія прогнозування та оптимального планування розвитку підприємств водного транспорту України в ринкових умовах” (№ держреєстрацii 0100U003867), що виконувалася за участю автора Одеським національним морським університетом протягом 2000-2002 рр.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є підвищення ефективності управління транспортуванням, перевантаженням і складуванням вантажів у ТЛС, що функціонують на базі портів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУВАННЯМ І СКЛАДУВАННЯМ ВАНТАЖІВ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ (на прикладі Українського Причорномор’я)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок