Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Швидкодійний генератор імпульсів тиску для керування гідроімпульсними приводами вібраційних технологічних машин

Швидкодійний генератор імпульсів тиску для керування гідроімпульсними приводами вібраційних технологічних машин

Назва:
Швидкодійний генератор імпульсів тиску для керування гідроімпульсними приводами вібраційних технологічних машин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Тема: Методи самокалібрування високоточних порозрядних АЦП на основ
і систем числення з ваговою надлишковістю


ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Архипчук Марія Романівна
УДК 621.226
Швидкодійний генератор імпульсів тиску для керування гідроімпульсними приводами вібраційних технологічних машин
Спеціальність 05.02.03 – системи приводів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті
(ВНТУ), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Іскович-Лотоцький Ростислав Дмитрович, Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри металорізальних верстатів та обладнання автоматизованих виробництв.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Бочаров Віктор Пантелійович, Національний авіаційний університет, професор кафедри гідрогазових систем повітряних суден, м. Київ;
кандидат технічних наук, доцент
Переяславський Олексій Миколайович, Вінницький державний аграрний університет, доцент кафедри машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.
Провідна установа:
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”, кафедра „Конструювання верстатів та машин”, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться „ 19 ”травня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.03 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького національного технічного університету (21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГНК).
Автореферат розісланий „12” квітня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Дерібо О. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Впровадження сучасних високоефективних енергозаощаджувальних вібротехнологій в різних галузях виробництва, зокрема для реалізації процесів пресування порошків, розкочування кілець підшипників, виготовлення ливарних форм і залізобетонних конструкцій, очищення деталей від окалини та іржі, зневоднення продуктів переробки сільськогосподарського виробництва, проведення прискорених ресурсних випробовувань вузлів машин та ін., ускладнюється через відсутність вібраційного технологічного обладнання, яке відповідає вимогам підприємств-користувачів з точки зору вартості, простоти експлуатації, можливості його регулювання та переналагоджування і мінімізації енерговитрат.
Наявне вібраційне технологічне обладнання, що застосовується на виробництві, достатньо різноманітне, головним чином, за рахунок використання різних типів вібраційних приводів (механічного, пневматичного, гідравлічного, електромагнітного, комбінованого тощо). Аналіз переваг та недоліків цих приводів показує, що на даний час суттєві переваги має гідроімпульсний привід, який дозволяє забезпечити високі робочі зусилля (до 320 кН та більше) і широкий діапазон регулювання параметрів вібрації (частоти – 1...100 Гц, амплітуди – (0,1...10)10-3м) на виконавчій ланці вібраційних технологічних машин, є простим та надійним в експлуатації і має невисоку металомісткість. Основною складовою частиною цього приводу є генератор імпульсів тиску (ГІТ), який забезпечує керування режимом роботи вібраційної машини.
Для реалізації сучасних вібротехнологій (пресування ультрадисперсних порошків, вібророзкочування кілець підшипників тощо) на вібраційних технологічних машинах з гідроімпульсним приводом необхідно забезпечувати високочастотні (60...150 Гц) режими вібронавантаження. Ці машини повинні бути оснащені спеціальними швидкодійними ГІТ. Тому створення таких генераторів на основі нових схемних рішень є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до науково-дослідної тематики кафедри „Металорізальні верстати та обладнання автоматизованих виробництв” (МРВОАВ) Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) згідно координаційного плану держбюджетних робіт Міністерства освіти і науки України „Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні” („Розробка теорії розрахунку та проектування процесів і обладнання сучасних вібротехнологій” (№ державної реєстрації 0197U012585)), „Розробка та дослідження спеціальної контрольно-розподільної апаратури та арматури гідроімпульсного приводу” (№ державної реєстрації 0100U002927) і госпдоговірної теми № 1919 „Вивчення можливостей застосування вібротехнологій при розкочуванні кілець підшипників”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Швидкодійний генератор імпульсів тиску для керування гідроімпульсними приводами вібраційних технологічних машин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок