Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,77 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
УДК 658.7
ЩОЛОКОВА ТЕТЯНА ВАДИМІВНА
ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ
МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (підприємства машинобудівної та металургійної галузей)
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Житна Інна Павлівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою обліку
і аналізу господарської діяльності.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Ларіна Рена Рінатівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою логістики (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Григорак Марія Юріївна, Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою логістики (м. Київ).
Захист відбудеться 20 грудня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ,
кв. Молодіжний 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний 20а.
Автореферат розіслано 19 листопада 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процес проведення економічних реформ в Україні, зумовлений переходом на ринкові умови господарювання, потребує використання світового досвіду щодо організації й управління підприємствами. Особливо це стосується підприємств тих галузей економіки, що є базовими для створення бюджету країни, зокрема металургійних підприємств. Великий обсяг виробництва на підприємствах металургійної галузі України та вихід на світовий ринок роблять актуальним упровадження у виробничий процес уніфікованих організаційно-управлінських систем, які надійно й ефективно функціонують у розвинених країнах світу. Перш за все до таких систем треба віднести логістичні системи, метою формування яких є інтегроване управління матеріальними та супутніми потоками, оперативний облік і аналіз витрат на їх обслуговування.
Одним з найважливіших напрямів організації діяльності металургійного підприємства є планування витрат на створення матеріальних запасів. Вдосконалення планування таких витрат через реорганізацію системи управління матеріальними потоками дозволяє оптимізувати структуру та величину витрат, а також збільшити ефективність використання основних засобів, грошових і матеріальних ресурсів підприємства. Економічна ситуація в Україні характеризується значними коливаннями впливу факторів, що визначають величину витрат підприємства й практично не підлягають довгостроковому прогнозуванню. Але досвід розвинених країн свідчить про те, що одним з основних інструментів зміцнення позицій на ринку є використання концепції логістики в організації економічної діяльності підприємства. Отже, формування логістичної системи, що охоплює підприємства металургії, транспорту, постачальників, споживачів тощо, зумовлено відомими конкурентними перевагами, які дозволяють підприємству знизити ризики діяльності при здійсненні зовнішньоекономічних постачань, зменшити витрати на зберігання та транспортування запасів, поліпшити якість і своєчасність обслуговування споживачів та в цілому знизити собівартість готової продукції.
У світовій теорії та практиці проблемам управління матеріальними потоками із застосуванням концептуального підходу та методів логістики приділяється достатньо уваги. Результати досліджень провідних вітчизняних та зарубіжних учених послужили науковою базою для формування логістичної системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок