Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОВІТРООБМІН У ПРИМІЩЕННЯХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ І ЙОГО ВПЛИВ НА МІКРОКЛІМАТ

ПОВІТРООБМІН У ПРИМІЩЕННЯХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ І ЙОГО ВПЛИВ НА МІКРОКЛІМАТ

Назва:
ПОВІТРООБМІН У ПРИМІЩЕННЯХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ І ЙОГО ВПЛИВ НА МІКРОКЛІМАТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,62 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНБАСЬКА НаціональнА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КІНАШ Оксана Василівна
УДК 697.9
533.6:728.1
ПОВІТРООБМІН У ПРИМІЩЕННЯХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ І ЙОГО
ВПЛИВ НА МІКРОКЛІМАТ
05.23.03 – вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі “Теплогазопостачання і вентиляція” Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Жуковський Стефан Семенович, Національний університет “Львівська політехніка”, доцент кафедри “Теплогазопостачання і вентиляція”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Строй Анатолій Федорович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри “Теплогазопостачання і вентиляція”
кандидат технічних наук, доцент
Гусєнцова Яна Алімівна, Луганський інститут післядипломної освіти Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м. Луганськ), доцент кафедри “Вентиляції, теплогазопостачання та водовідведення”
Провідна установа: | Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра “Теплогазопостачання та вентиляція”
Захист відбудеться “26” червня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус № 1, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий: “15” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.М. Зайченко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Для України, як і для інших країн з подібними кліматичними умовами, вдосконалення вентиляційних систем приміщень житлових, адміністративних і виробничих будівель з використанням сучасних матеріялів, технологій і устаткування є важливою науковою та практичною проблемою. Її актуальність визначається незадовільним рівнем санітарно-гігієнічних умов і мікроклімату приміщень, а також нераціональним використанням теплової енергії системами вентиляції та обігрівання.
Сучасні методики оцінювання перетікань повітряних потоків через приміщення або їхні виокремлені об’єми ґрунтуються на цілій низці спрощень і припущень, які недостатньо враховують особливості процесу. Насамперед це стосується багатоповерхових будинків, в яких є додаткові шляхи перетікання повітряних потоків з нижніх поверхів на верхні. Внаслідок цього кількість повітря, що перетікає в приміщення верхніх поверхів, може значно відрізнятись від розрахункової. Крім цього, за відповідних погодних умов та дії інших чинників, у трубопроводах (каналах) систем гравітаційної вентиляції будівлі можливе виникнення зворотної тяги. Відсутній контроль кількості повітря, що інфільтрує крізь нещільності зовнішніх і внутрішніх огороджень приміщень (помешкань), яке в окремих випадках може істотно впливати на повітрообмін приміщень. Встановлення щільних вікон спричинило відчутне погіршення якості внутрішнього повітря, а, отже, і умов проживання мешканців. Все це призвело до того, що практично неможливо спрогнозувати рівень комфортності мікроклімату в окремих приміщеннях помешкань та інших приміщень залежно від кліматичних умов і техніко-експлуатаційних показників будинку. Тому проблема комплексного вивчення повітрообміну у виокремлених об’ємах будинків є надзвичайно важливою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до Закону України “Про енергозбереження“, у межах пріоритетного науково-технічного напрямку України “Екологічно чиста енергетика і енергозберігаючі технології“ є складовою частиною науково-дослідної роботи кафедри “Теплогазопостачання та вентиляція“ Національного університету “Львівська політехніка“, а також у межах бюджетних науково-дослідних тем (№ держреєстрації 0104U002295 та 0106U001335).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПОВІТРООБМІН У ПРИМІЩЕННЯХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ І ЙОГО ВПЛИВ НА МІКРОКЛІМАТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок