Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНИХ ІНФЕКЦІЙ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНИХ ІНФЕКЦІЙ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ

Назва:
ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНИХ ІНФЕКЦІЙ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,59 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ НЕФРОЛОГІЇ "
АМН УКРАЇНИ
БІЛОГОЛОВСЬКА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
УДК 616.61-002.3-053.8
ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНИХ ІНФЕКЦІЙ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ
14.01.37 – нефрологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в державній установі "Інституті нефрології" АМН України
Наукові керівники: доктор медичних наук, професор
Колесник Микола Олексійович
державна установа "Інститут нефрології"
АМН України, директор
доктор медичних наук
Ромащенко Оксана Василівна
Інститут урології АМН України,
головний науковий співробітник відділу
сексопатології та андрології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук,
Дудар Ірина Олексіївна
державна установа"Інститут нефрології"
АМН України,
старший науковий співробітник
завідувач відділу еферентних технологій
 
доктор медичних наук, професор
Романенко Тамара Григорівна,
Національна медична академія
післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
кафедра акушерства, гінекології
та перинатології, професор кафедри
 
Провідна установа: Національний медичний університет
ім. О.О. Богомольця,
кафедра госпітальної терапії, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “26 червня” 2007 року о “_10___” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.565.01 при державній установі "Інституті нефрології" АМН України (м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9а) З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці державної установи" Інституту нефрології" АМН України (м. Київ, вул.Дегтярівська,17в).
Автореферат розісланий "16 травня" 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук,
старший науковий співробітник Величко М.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Хронічні інфекції сечової системи (ХІСС) посідають особливе місце в загальній структурі захворювань людини як за частотою поширення, складністю лікування та демографічній безпеці (Лопаткин Н.А., 2000; Лоран О.Б. та співавт., 2001; Синякова Л.А., 2002; Scholes D., 2003).
Інфекції сечової системи розподіляють на ускладнені та неускладнені. Неускладнені інфекції сечової системи у жінок репродуктивного віку – це інфекції у сексуально активної, невагітної жінки віком від 15 до 49 років (Дядик А.І., Колесник М.О., 2003).
Ступінь взаємозв’язку сечової та статевої систем як у нормі, так і за наявності патології заслуговує на особливу увагу (Новиков А.И., 2002; Scholes D., 2000). Захворювання органів однієї системи нерідко призводить до патологічних змін з боку іншої (Cattele W.R., 1996).
При ХІСС спрогнозувати виникнення патологічного процесу з боку геніталій не завжди своєчасно можливо, однак вони сягають за 35,0–60,0% випадків щорічно (Возіанов О.Ф., 2001; Пасєчніков С.П., 2003). За останні роки, саме серед жінок репродуктивного віку, відмічено зростання поєднаних інфекцій сечової та статевої систем, спричинених збудниками “другої генерації”: молікутами, хламідіями, вірусами (Прилепская В.Н., 2005). Це безпосередньо вплинуло на розвиток, перебіг та наслідки ХІСС (Подзолкова Н.М., 2004; Синякова Л.А., 2005). Їх несвоєчасна діагностика та неадекватне лікування призводять до хронізації запального процесу органів сечової системи та геніталій, виникнення хронічного тазового болю, неплідності, позаматкової вагітності, сексуальних дисгармоній, порушень психоемоційного статусу та інших локальних та системних змін (Анкирская А.С., 2004; Руденко А.В., 2005).
В умовах сьогодення відсутні в комплексному поєднанні дані щодо спектру етіологічних чинників, патогенезу з урахуванням змін в певних ланках імунітету, клінічного перебігу ХІСС та хронічних запальних захворювань органів малого таза (ХЗЗОМТ) у жінок репродуктивного віку, що свідчить про актуальність обраного напрямку досліджень.
Враховуючи те, що загальноприйнятих схемах лікування не завжди враховується спектр збудників, а застосовується традиційна довготривала традиційна антибіотикотерапія, що сприяє утворенню L-форм мікроорганізмів, активації внутрішньоклітинних чинників, поширенню інфекції per continuitatem та розвитку стійких дисбактеріозів, вони потребують перегляду і вдосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНИХ ІНФЕКЦІЙ СЕЧОВОЇ СИСТЕМИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок