Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИЙ ВИХОРОСТРУМОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ НЕМАГНІТНИХ ВИРОБІВ

ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИЙ ВИХОРОСТРУМОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ НЕМАГНІТНИХ ВИРОБІВ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИЙ ВИХОРОСТРУМОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ НЕМАГНІТНИХ ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,74 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Сомхієва Ольга Сергіївна
УДК 620.179.14
ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИЙ ВИХОРОСТРУМОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ
ДЛЯ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ НЕМАГНІТНИХ ВИРОБІВ
Спеціальність 05.11.13 – прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертація є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Себко Вадим Пантелійович,
Національний технічний університет "ХПІ",
завідувач кафедри приладів та методів
неруйнівного контролю.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гурин Анатолій Григорович,
Національний технічний університет "ХПІ",
завідувач електроізоляційної і кабельної техніки.
кандидат технічних наук, доцент
Мельник Сергій Іванович,
Харківський державний технічний університет
радіоелектроніки, доцент кафедри фізики.
Провідна установа: АТ "Науково-дослідний інститут радіотехнічних
вимірювань Національного космічного агентства
України, м. Харків.
Захист відбудеться " 4 " 10 2001 р. о 1430 годині на засіданні спе-
ціалізованої вченої ради Д 64.050.09 у Національному технічному університеті
"Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрун-
зе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий " 31 " 07 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Горкунов Б.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час підвищений інтерес представляє створення нових і удосконалювання відомих многопараметрових методів і пристроїв для неруйнівного контролю матеріалів, виробів і конструкцій. У цьому плані особливий інтерес представляють електромагнітні (вихорострумові) методи і перетворювачі, у вихідних сигналах яких містяться відомості про магнітні, електричні і геометричні параметри виробу.
У тих випадках, коли необхідно контролювати об'єкти з близькими значеннями параметрів різних виробів, доцільно застосовувати диференціальні методи і перетворювачі, що дозволяють істотно підвищити точність вимірів і роздріблювальну здібність, тобто чутливість перетворювача до параметрів виробу. Однак, використання диференціальних методів і пристроїв дотепер здійснювалося в основному в однопараметровому варіанті. Оскільки абсолютні електромагнітні методи дозволяють контролювати відразу кілька параметрів виробу в одній і тій же зоні контролю тим самим перетворювачем, то становить підвищений інтерес розробити диференціальний багатопараметровий вихорострумовий перетворювач.
Слід зазначити, що до цього часу ще не були розроблені багатопараметрові диференціальні електромагнітні перетворювачі різних типів і з різною орієнтацією зондуючого магнітного поля, не отримані співвідношення, що описують роботу таких перетворювачів, не оцінені методичні та апаратурні похибки визначення відразу декількох параметрів виробу, не створені установки з диференціальними датчиками. Це свідчить про те, що задача розробки і дослідження диференціальних багатопараметрових перетворювачів є актуальної і своєчасною як у теоретичному, так і в практичному плані.
Дисертаційна робота присвячена вирішенню задачі створення диференціальних електромагнітних методів і пристроїв для спільного визначення радіусу і питомої електричної провідності циліндричних немагнітних виробів трансформаторним, параметричним і комбінованим вихорострумовими перетворювачами з різною орієнтацією зондуючого магнітного поля.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до проектів, що пройшли конкурс Міністерства освіти і науки України: держбюджетні теми М5203, наказ Міністерства №37 від 13.02.97 р. (координаційний план 48/16). В даний час робота проводиться відповідно до двох держбюджетних тем М5204 і М5205, наказ ХДПУ №3-II від 4.01.2000 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИЙ ВИХОРОСТРУМОВИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ НЕМАГНІТНИХ ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок